Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

II liga: Motor Lublin 0:2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki

2011-10-15 14:46:31 | autor: KD | źródło: własne / sportowefakty.pl « poprzedni news | następny news »

Drugiej porażki na własnym stadionie w bieżących rozgrywkach doznał lubelski Motor. Podopieczni Modesta Boguszewskiego przegrali dziś ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 0:2. Goście objęli prowadzenie w 23. minucie, kiedy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę do własnej bramki skierował Michał Orłowski. Na 2:0 podwyższył Dariusz Zjawiński w 59. minucie. Napastnik Świtu wykorzystał dobre podanie Obema i pokonał Mateusza Oszusta w sytuacji sam na sam. Najlepszą okazję do zdobycia bramki zmarnował Piotr Karwan trafiając z bliska w słupek po centrze z rzutu rożnego.

Motor Lublin 0:2 (0:1) Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Bramki:
Orłowski 23 (samobójcza), Zjawiński 59

Żółte kartki:
Młynarski, Dykij - Cyzio, Makowski, Kosiec, Zjawiński, Sosnowski

Motor: Oszust - Dykij, Karwan, Falisiewicz, Orłowski (46 Temeriwski), Młynarski, Niżnik, Popławski (90 Tomczuk), Kycko (78 Górniak), Prędta, Mihałewski

Świt: Bigajski - Maślanka, Cyzio, Gmitrzuk, Makowski (72 Zych), Sosnowski, Enow, Obem, Kosiec (82 Bajera), Zjawiński, Strzałkowski (90 Zawiska)