lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Piątek 17 Maj 2024

Bialskopodlaska klasa okręgowa: Wyniki 11. kolejki

2011-10-23 22:16:40 | autor: Domino6 | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

11. kolejka przyniosła wielką niespodziankę, otóż beniaminek Janowia Janów Podlaski wygrała w Parczewie z tamtejszą Victorią. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w 30 minucie Marcin Bodzak. Mimo usilnych starań, Victorii nie udało się zremisować, a na domiar złego od 65 minuty gospodarze grali w dziesiątkę. Dzięki odniesionemu zwycięstwu Janowia wskoczyła na 3 pozycję. Prowadząca Lutnia Piszczac oddaliła się od parczewian już na cztery punkty. Bizon Jeleniec, który w poprzedniej kolejce także wygrał z Victorią, tym razem poległ 0:3 w meczu z Sokołem Adamów. Lider z Piszczaca rozgromił czerwoną latarnię bialskiej okręgówki aż osiem do zera. Aż cztery gole dla zwycięzców zdobył Grzegorz Nestorowicz. Nieciekawie robi się w Terespolu i Dobryniu, obydwa zespoły przegrały swoje mecze. Granica Terespol z GLKS Rokitno, a LKS Dobryń z Dwiernickim Stoczek Łukowski, który dzięki temu zwycięstwu wskoczył na czwarte miejsce. ŁKS Łazdy pokonał Unię Żabików, a imienniczka tej ostatniej, z Krzywdy pokonała Lesovię Trzebieszów i umocniła się w środku tabeli.