lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Piątek 19 Kwiecień 2024

Chełmska klasa A: Sensacja w Gorzkowie

2011-11-07 10:13:10 | autor: Mieczysław Suski | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Nie takie zakończenie rundy jesiennej wyobrażali sobie piłkarze mistrza jesieni Unii Rejowiec. Porażka w Gorzkowie nie odebrała im prowadzenia w tabeli ale na pewno udowodniła, że z liderem każdy wiosną będzie chciał wygrać. Najbardziej dramatyczny mecz miał miejsce w Orchówku. Pocisk przegrywał do przerwy już 0:2 by remisować jeszcze na minutę przed końcem meczu, kiedy to arbiter podyktował przeciwko gospodarzom rzut karny. Mecz w Rejowcu Fabrycznym sędziowała pani Anna Olech-Bartoń i zebrała bardzo dobre recenzje. Czyżby i w tej dziedzinie życia panowie czuli na plecach oddech żeńskiej konkurencji? W klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców nie ma zdecydowanego lidera. Ciekawym jest fakt, że w pierwszej siódemce nie znalazł się ani jeden zawodnik lidera - Unii Rejowiec. Najlepszy strzelec tej drużyny Paweł Szajduk ma 8 strzelonych bramek. Piłkarzy czeka teraz zimowa przerwa w rozgrywkach.

Klasa A - 13 (ostatnia jesienna) kolejka:

ZRYW GORZKÓW – UNIA REJOWIEC 3:1 (1:0)
1:0
- Kulawiak (33), 1:1 - Czerwiński (55), 2:1 - Gieleta (57), 3:1 - M. Andrzejczak (82).

LESZKOPOL BEZEK – HUTNIK DUBECZNO 1:3 (1:2)
1:0
- Czyżewski (2), 1:1 - Struski (5), 1:2 - Gałąska (43), 1:3 - Struski (60).

BUG HANNA – WŁODAWIANKA II WŁODAWA 3:3 (1:2)
0:1
- Kruk (13), 0:2 - Kruk (20), 1:2 - Tycyk (23), 2:2 - Tycyk (47), 3:2 - Kowalik (77), 3:3 - Kopczewski (78).

SPARTA II REJOWIEC FABRYCZNY – VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE 6:3 (3:1)
1:0
- K. Kiejda (20), 2:0  Barabasz (32), 3:0 - Michał Chybiak (35), 3:1 - M. Łukiewicz (41), 4:1 - Michał Chybiak (57), 5:1 - Michał Chybiak (60), 6:1 - Michał Chybiak (65), 6:2 - M. Łukiewicz (75), 6:3 - T. Szumilak (87).

POCISK ORCHÓWEK – SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE 2:3 (0:2)
0:1
- Kowalczyk (25), 0:2 - Lechowski (45), 1:2 - Kosior (49), 2:2 - Kosior (55), 2:3 - Lechowski (89 karny).

SAWENA SAWIN – ASTRA LEŚNIOWICE 1:4 (0:3)
0:1
- Olejarski (3), 0:2 - Lipiak (14), 0:3 - Lipiak (26), 0:4 - Łobocki (33), 1:4 - Młynarczyk (68).

HUTNIK RUDA HUTA - pauza.

Mecz z 12 kolejki WŁODAWIANKA II WŁODAWA – LESZKOPOL BEZEK zweryfikowano jako walkower 3:0 na korzyść rezerw Włodawianki.

TABELA CHEŁMSKIEJ A-KLASY

Najskuteczniejsi: 14 goli: Michał Chybiak (Sparta), 13 goli: Paweł Nawrocki (Hutnik R.H.), Łukasz Lechowski (Spółdzielca), 12 goli: Damian Krupski (Hutnik R.H.), Łukasz Lewandowski (Hutnik D), Adrian Hałaj (Vojsławia), 11 goli: Piotr Lipiak (Astra), Andrzej Tycyk (Bug).