lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Piątek 26 Kwiecień 2024

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

Sparing: Sparta Rejowiec Fabryczny 1:2 Start Krasnystaw

2012-02-25 14:55:08 | autor: Mieczysław Suski | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

W rozegranym w Zamościu meczu sparingowym Start Krasnystaw pokonał Spartę Rejowiec Fabryczny 2:1.

Sparta grała w dość mocno osłabionym składzie. W składzie zabrakło Ziarkowskiego i Dąbrowskiego. Po 10 minutach boisko opuścił także Łukasz Kiejda, który doznał drobnego urazu. Już w 3 min. tego meczu nieporozumienie obrońców Sparty wykorzystał Łukasz Rachwał, umieszczając z najbliższej odległości piłkę w siatce. Po kolejnych 11 minutach było już 2:0 dla Startu. Tym razem idealne podanie z „szesnastki” przechwycił na prawym skrzydle Emil Witkowski, pociągnął dobrych kilkanaście metrów, dośrodkował na głowę Sebastiana Sadowskiego, który wykorzystał okazję. Do 44 min. Sparta nie oddała choćby jednego strzału na bramkę rywala. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę po faulu na Rutkowskim, dośrodkowanie Konrada Kiejdy z rzutu wolnego trafiło na głowę Piotra Filutowskiego i padła kontaktowa bramka. Kontaktowa… i jak się potem okazało - honorowa, bo rezultat meczu już nie uległ zmianie. W drugiej, wyrównanej połowie mógł i powinien wyrównać Andrzej Głowacki. Nie trafił on jednak po strzale głową do pustej bramki Startu.

Sparta Rejowiec Fabryczny 1:2 Start Krasnystaw

Bramki:
Filutowski 44 - Rachwał 3, Sadowski 14

Sparta: Radzewicz, Pawłowski, Pawelec, Kister, Rutkowski A, Adamiec, Chybiak, Filutowski, Kiejda K, Góra, KIejda Ł.oraz Zubacha, Sawicki, Głowacki, Barabasz, Rutkowski K.

Start
: Szpak - Banaszkiewicz, Basiński, Rachwał, Łuczyn - Bielak, Szostak, Witkowski, zawodnik testowany (?) - Sadowski, Maśluch oraz Stępniewski, Herbut, Nowakowski, Frącek, Chariasz, Błaszczak, Liszka, Bednarczyk, Dworucha

Tagi: IV liga lubelska;  Sparta Rejowiec Fabryczny;  Start Krasnystaw;