lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Czwartek 25 Kwiecień 2024

Sparing: Ruch Ryki 1:0 Hetman Gołąb

2012-03-10 13:47:33 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Czwartoligowy Ruch Ryki pokonał dziś w meczu kontrolnym Hetman Gołąb 1:0. Jedyną bramkę meczu zdobył Leszek Kępka, który wiosną będzie bronił barw ryckiego zespołu. Czwartoligowiec wystąpił dziś m.in. bez Wojciecha Kępki i Tomasza Sikory.

Hetman Gołąb 0:1 (0:0) Ruch Ryki

Bramka
: Kępka Leszek

Ruch:
Jóźwik - Sadura, Sągol, Prządka, Starosz (60 Darnia), Sudowski, Witek, Mądry, Mateńka, Piątkowski Szymon, Kępka Leszek

Tagi: IV liga lubelska;  Ruch Ryki;

2012-03-11 17:26:08
Hetman grał bez 6ludzi z ostatniego sparingu

okręgówka2012-03-11 15:43:25
o zwycięstwo w okręgówce będą walczyć : Opolanin, POM, Piaskovia. Hetman jest drużyną na jedną runde.

KiBIC MKS2012-03-11 00:07:13
Mks grał osłabiony nie grało dwóch podstawowych oborńców ( Walasek, Jeżewski ) oraz dwóch napastników ( Kępka, Sikora ) brakowało jeszcze Gransztofa.... MKS może być mocny o ile będzie miał optymalną jedenastkę!

2012-03-10 20:43:14
A za tydzień przegrał z Konskowola.

messi2012-03-10 20:27:23
opolanin był lepszy!!!!!

2012-03-10 20:23:00
Widziałem mecz Opolanina z Rykami to pierwsza połowa to zdecydowana przewaga drużyny z Opola a druga połowa to zmiany w obu drużynach i mecz się wyrównał. Nie wiem jak wyglądał mecz z hetmanem ale przyznam że Opolanin nieźle grał piłką

kibic2012-03-10 17:37:03
A Buala Bola juz nie bedzie grał w rykach wie ktoś cos na ten temat

2012-03-10 16:49:42
Co ty patrzysz na sparingi ,liga wszystko pokaże.W Rykach nie grał Kępka i Sikora najlepsi napastnicy ligi.

2012-03-10 14:32:25

2012-03-10 14:27:21
Opolanin wygrał z ruchem 4:2

2012-03-10 13:59:44
który zespół lepiej zaprezentowal sie meczu z rykami ?? Gołąb czy Opolanin ?? kto jet głownym faworytem okręgówki ??