lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Piątek 3 Maj 2024

III liga: Podlasie Biała Podlaska 1:1 Strumyk Malawa

2012-03-18 15:00:22 | autor: KD | źródło: własne / biala24.pl « poprzedni news | następny news »

Podlasie Biała Podlaska było bliskie drugiej porażki na własnym stadionie. Na inaugurację wiosny zespół prowadzony przez Władimira Geworkjana zmierzył się z niżej notowanym Strumykiem Malawa i do 81. minuty przegrywał 0:1. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy gości na prowadzenie wyprowadził Wojciech Brudek. Gospodarze dążyli do wyrównania i udało im się to na dziewięć minut przed końcem podstawowego czasu gry. Do siatki trafił Tomasz Gawroński. Ostatnie minuty nie przyniosły już zmiany rezultatu i to piłkarze Strumyka bardziej cieszyli się z jednopunktowego dorobku.

Podlasie Biała Podlaska 1:1 (0:1) Strumyk Malawa