lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Piątek 3 Maj 2024

III liga: Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:1 Siarka Tarnobrzeg

2012-03-18 15:59:02 | autor: KD | źródło: Siarka Tarnobrzeg Online / nowiny24.pl / dziennikwschodni.pl « poprzedni news | następny news »

Poza grą dla siebie, zagrali też dla innych - tymi słowami można opisać dzisiejszy mecz Tomasovii Tomaszów Lubelski, która wygrała z prowadzącą w tabeli III ligi lubelsko-podkarpackiej Siarką Tarnobrzeg 2:1. Gospodarze tym samym nie pozwolili rywalom na wypracowanie sobie sześciopunktowej przewagi nad radzyńskimi Orlętami oraz świdnicką Avią.

Miejscowi objęli prowadzenie w 19. minucie po trafieniu najskuteczniejszego gracza tomaszowian, Norberta Raczkiewicza. Goście wyrównali dwie minuty przed końcem pierwszej połowy. Bartosz Madeja trafił do siatki wykorzystując rzut karny podyktowany za faul na Witoldzie Jakubowskim. Raczkiewicz dał znać o sobie również w drugiej połowie. W 83. minucie zdobył drugą bramkę dając swojemu zespołowi cenne trzy punkty. Dzisiejsze trafienia to gole numer osiem i dziewięć pomocnika Tomasovii.

Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:1 (1:1) Siarka Tarnobrzeg