Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

IV liga: Roztocze Szczebrzeszyn 1:1 Omega Stary Zamość

2012-03-31 17:51:29 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Derby okręgu zamojskiego na szczeblu czwartoligowym rozegrane w ramach 18. kolejki zakończyły się remisem 1:1. Już w 5. minucie prowadzenie objęli goście po strzale Rafała Turczyna. Gospodarze wyrównali pięć minut później, a na listę strzelców wpisał się Dawid Dobromilski.

Roztocze Szczebrzeszyn 1:1 (1:1) Omega Stary Zamość

Bramki:
Dobromilski D. 10 - Turczyn 5

Omega: Baranowski - Luann, Mikulski, Sękowski, Kamiński, Turczyn, Tchórz, Bojar, Andrade (75 Goch), Nizioł (81 Tchórz), Zdunek

Komentarze

2012-04-01 15:30:39
a co miał sędzia do wyniku spotkania, dlaczego niby pomogł Roztoczu. Przeciez powinien dać czerwona sękowskiemu a nie dał. Prawda ze wiecej z gry miała Omega ale Roztocze mądrze się broniło. A mecz mogł sie podobać walki nie zabrakło

kibic2012-04-01 12:39:24
I tak się trzeba cieszyc z tego 1pkt. ale to zasługa Pająka bo załatwił sobie sędziego Tuckiego który zrobił wszystko abyśmy meczu nie przegrali ....dziękuje panie Tucki i oby tak dalej a ekstraklasa na pana czeka:)

erka2012-04-01 09:54:29
Roztocze w 3 meczach u siebie tylko 1 pkt. troszkę to za mało a teraz wyjazd do Ryk będzie ciężko Nie wiem co się dzieje z obrona Roztocza dlaczego w każdym meczu muszą tracić bramki czy na treningu nie ćwiczą strefy w obronie??????