lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Niedziela 5 Maj 2024

IV liga: Roztocze Szczebrzeszyn 2:0 Stal Poniatowa

2012-04-21 16:20:59 | autor: MSz | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Roztocze Szczebrzeszyn pokonało 2:0 Stal Poniatowa w pierwszym z sobotnich meczów czwartej ligi. Bramki dla gospodarzy zdobyli Tomasz Albingier i Dawid Dobromilski.

Roztocze Szczebrzeszyn 2:0 (1:0) Stal Poniatowa

Bramki: Albingier 18, Dawid Dobromilski 48

Roztocze: Patryk Dobromilski - Tomasz Bielec, Paweł Lipiec, Dawid Dobromilski, Ligaj, Misiak, Sawic, Duda (75 Krzyszczak), Damian Bielec, Wachowicz (65 Hajduk), Albingier (70 Dulbas)

obiektywny2012-04-23 17:53:11
przegraliscie zasluzenie biegaliscie moze wiecej ale bez produktywnie zupelnie brak koncepcji czarnecki to jedyny ktory sie u was wyroznial ma papiery na gre reszta slabo macie tylko 13 pkt-ow przyczyn porazki szukal bym raczej u siebie a nie u rywali powodzenia

prawda2012-04-23 17:12:23
Stal nie ma bramkarza niestety...

wujo2012-04-23 15:46:18
"MŁYNEK" -Młyniec K. TEŻ GRAŁ ZE ZŁAMANYM ŻEBREM,BO TAK TO JUŻ W OGÓLE NIE BYŁO BY OBRONY.

2012-04-23 14:44:42
Widziałem mecz z trybun i Roztocze nic wielkiego nie pokazało, ale mIało szczęście tak jak opisał to trlaa

trlaa2012-04-22 15:51:09
STAL zdecydowanie lepsza. Lecz wygrywa Ten - kto strzela bramki. ROZTOCZE przez pierwszą połowę wyszło TYLKO 1 raz z własnej połowy. W pierwszych 15 min, przy lepszej skuteczności piłkarzy STALI, wynik na tablicy powinien być: 0:4 dla gości.. Brak wykończenia akcji, nie wykorzystane 3 akcje "sam na sam" i gospodarze wyszli raz własnej połowy z piłką, wykorzystali pierwszy błąd bramkarza i strzelili bramkę. 2 połowa to ponownie przewaga STALI, lecz już nieznaczna... Chaos w obydwu zespołach.. Jedna ekipa chciała strzelić, druga obronić.. Zaraz po przerwie kolejny błąd bramkarza STALI i 0:2... Sędzia główny również zrobił swoje, 2 razy nie podyktowane rzuty karne dla gości.

FELCZER 2012-04-22 13:34:51
Nie wazne co piszecie ale wszyscy kochamy STAL PONIATOWA

znowu 2012-04-22 12:47:16
panowie dajcie spokoj przyjdzcie na lewart i zobaczcie na zywo spotkanie i kto jak sie prezentuje

2012-04-22 12:46:46
umiejętności są w drużynie Stali wielkie co pokazał mecz u siebie ze Spartą i mecz z Roztoczem ale ewidentnie brakuje SZCZĘŚCIA!! ze Spartą 2 100% sytuacje pod koniec meczu nie strzelone w Szczebrzeszynie do przerwy powinno być 4:1 dla Stali.

kibic2012-04-22 06:59:37
hehehe,brak komentarzy z Poniatoewj a tylu tam madrali

2012-04-22 06:55:53
Duet prowadzony SPRAWDZONY ****** potwierdza swoje umiejetnosci w sukcesach , tylko tak dalej nie macie wstydu jaki to mecz rozgrywacie w jakim stylu i co na to Zarzad , placic i plakac ze nie ma za te pieniadze lepszych , Brawo kiedy sie podacie do dymisji. Gratulacje .