lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Piątek 17 Maj 2024

III liga: Avia Świdnik 1:1 Podlasie Biała Podlaska

2012-05-12 18:49:19 | autor: KD | źródło: własne / podlasiebp.pl « poprzedni news | następny news »

W meczu na szczycie III ligi lubelsko-podkarpackiej Avia Świdnik zremisowała na własnym stadionie z Podlasiem Biała Podlaska 1:1. Mecz lepiej zaczęli goście, którzy już w piątej minucie wyszli na prowadzenie po uderzeniu Tomasza Gawrońskiego. Gospodarze wyrównali tuż przed przerwą, a na listę strzelców wpisał się Konrad Tarkowski.

Avia Świdnik 1:1 (1:1) Podlasie Biała Podlaska