lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Piątek 3 Maj 2024

IV liga: GKS II Bogdanka 7:2 Podlasie II Biała Podlaska

2012-05-13 18:19:38 | autor: KD | źródło: własne / Dziennik Wschodni « poprzedni news | następny news »

Ostre strzelanie urządzili sobie piłkarze rezerw GKS Bogdanka w dzisiejszym spotkaniu 24. kolejki IV ligi lubelskiej przeciwko drugiemu zespołowi Podlasia Biała Podlaska. Łęcznianie pokonali rywali 7:2 już do przerwy prowadząc czterema golami.

GKS II Bogdanka 7:2 (4:0) Podlasie II Biała Podlaska

Oziemczuk 12, 25, 37, 70, Kwiatkowski 30, 63, Bancerz 58 - Paszkowski 60, Kacik 83

kibic2012-05-14 14:23:33
i co za różnica czy mógł grać czy nie 7:2 i tyle w temacie

do "kibic"2012-05-14 13:15:27
dzwon po FBI

kibic2012-05-14 12:46:00
Jestem osoba bardzo ciekawa wiec wszystko, dokladnie sprawdzilem i wyszlo ze w skladzie Podlasia 1 i 2 jest zgloszony TYLKO jeden Kacik i to jest Mateusz http://www.90minut.pl/kariera.php?id=22228->rocznik 94, urodzony 19 wrzesnia. Strzelcem bramki w druzynie Podlasie 2 mogl byc jedgo brat, siostra lub kuzyn ale to wszystko wskazuje na to ze w drugiej druzynie wedlug przepisow gral zawodnik ktory nie powinien grac...czyli to jest jeden wielki przekret!!!

do kibiców2012-05-14 11:32:39
na necie nie ma pełnej kadry , to jego brat Teofil...

nie prawda2012-05-14 08:32:43
W składzie Podlasia występuje dwóch Kacików! Jeden to Mateusz, który grał w pierwszym składzie, a drugi to Bartek, bardzo młody i utalentowany zawodnik i to on wczoraj strzelił bramkę.

kibic2012-05-14 00:29:25
Mateusz Kacik to rocznik 94', i jesli on gral w sobote 78 minut to on nie powinien grac w niedziele. Jak to jest mozliwe ze gral i strzelil bramke...Nic z tego nie rozumiem!

kibic2012-05-14 00:18:03
no toż brat grał jego Teofil Kacik !

kibic2012-05-13 23:54:31

kibic2012-05-13 23:03:25
Jaki brat?!...Popatrzylem w skladzie druzyny Podlasia 1 i 2, i tam tylko jeden Mateusz Kacik!

AZS 2012-05-13 22:57:26
chyba więcej troche ale co do reszty to racja

calsberg2012-05-13 22:36:31
Paszkowski... 140 centymetrów jak stanie na palcach, ale potrafi się odnaleść w polu karnym. To chyba na tyle :)

Kibic Lubelski2012-05-13 22:29:22
Paszkowski jakiś wyróżniający się, bo to nie jego pierwsz gol w IV lidze. Może ktoś coś o nim napisać ? Pozdrawiam z Lublina.

kibic2012-05-13 21:03:57
Mam pytanie...Kacik w meczu Swidnik-Podlasie zagral 78 minut, i dzisiaj zagral 90 minut i strzelil bramke w drugiej druzynie Podlasie w meczu z Bogadanka...Czy to jego brat zagral, czy pilkarz o tym samym nazwisku?