lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Sobota 20 Kwiecień 2024

IV liga: Włodawianka 2:2 Stal Poniatowa

2012-05-13 19:10:21 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Blisko cennego zwycięstwa we Włodawie była Stal Poniatowa. Podopieczni Henryka Kamińskiego prowadzili z Włodawianką 2:1 po dwóch golach Michała Czarneckiego. Gospodarze wyrównali w 89. minucie po golu Wojciecha Więcaszka z rzutu karnego. Wcześniej bramkę dla gospodarzy zdobył Rafał Musz.

Włodawianka 2:2 (1:2) Stal Poniatowa

Bramki
: Musz 40, Więcaszek 89 (karny) - Czarnecki 33, 45

Włodawianka:
Struk - Staszczak, Borys, Nielipiuk, Roczon, Chaciówka, Soroka, Więcaszek, Kuczyński, Musz (78 Czarnota), Zdolski

Stal (skład wyjściowy):
Zakrzewski - Młyniec, Węgorowski, Mróz, Niezbecki, Kowalski, Miazga, Dziosa, Czajka, Czarnecki, Pikuła

Tagi: IV liga lubelska;  Stal Poniatowa;  Włodawianka Włodawa;

hania 2012-05-15 14:40:51
powinien ten łapac ktorego tata jezdzi na mecze

2012-05-15 12:21:42
nie bronią bo są gorsi , błąd obrońców i tyle zamilcz znawco .

super2012-05-15 07:59:17
byłem byłem i pytam czego nie broni któryś z tych dwóch pozostałych...jak nie jego bramka a czyja to po co wyłaził jak nie był pewny że piłke dostanie?

2012-05-14 22:52:43
błąd ? chyba chłopie się naćpałeś . zakładam że na meczu nie byłeś ..

pięknie2012-05-14 18:42:32
Po raz kolejny bład bramkarza STALI....CZY KTOS WKONCU WYCIĄGNIE KONSEKWENCJE

OBSERWATOR2012-05-14 00:26:03
POZDROWIENIA DLA PANA ********* Z KRASNEGOSTAWU!

2012-05-14 00:21:53
I TO JEST SŁUSZNA RACJA - LWL ,CHOCIAŻ SZKODA MI Stali ,bo grała dobrą piłkę ale jeszcze widać nie dorosła Zeby grać w IV LIDZE.

LWL2012-05-13 23:54:00
Przewaga Stali wynikała raczej z tego, że po prostu chcieli wygrać i byli mocno zmotywowani w przeciwieństwie do naszych, którzy szczególnie w pierwszej połowie grali jakby bez zaangażowania. Tylko że w drugiej połowie Stal opadła z sił, do głosu zaczęła dochodzić Włodawianka, karny w końcówce (jak najbardziej słuszny) i mamy remis. A jeszcze w doliczonym czasie gry gospodarze mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść (gol ze spalonego Chaciówki i minimalnie niecelny strzał po długim rogu Więcaszka). Tak więc Stal może mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie, bo jak głosi przysłowie, "Niewykorzystane sytuacje się mszczą".

kibic sprawiedliwy2012-05-13 23:24:06
Do przerwy Stal była niesamowicie zdeterminowana i powinna wygrywać przynajniej trzema bramkami (poprzeczka i sam na sam w ostatniej min. PRZED PRZERWĄ.Ale jeżeli się nie wykorzystuje sytuacji i wychodzi się na druga połowę na luzie to ich musiało skarać,ale tak naprawdę to była jedn z lepszych drużyn w tej rundzie we Włodawie i nie zasługuje absolutnie na spadek.

Do LWL2012-05-13 23:02:13
BEZ STRONNIE - JEŻELI STAL BY DZISIAJ WYGRAŁA Z NAMI 6 DO 3 TO BY NIKT NIE MIAŁ DO NASZYCH ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ. Ale jak mają takich frajerów, jak podałeś ,którzy wychodzą sześć razy sam na sam z br. "Włodawianki " i strzelają w niego ,to ich miejsce jednak jest w V lidze.A tak na marginesie ,karny to z kapelusza,ale to Stal powinna to załatwić wcześniej i po co póżniej mieć zastrzeżenia do sędziego.Pa, pa, pa spadek gwarantowany.

STAL2012-05-13 21:42:13
No cieszy ale to już za mało do utrzymania, tu trzeba wygrywać!

stalowcy.COM2012-05-13 21:33:10
Włodawiance należy się puchar fair play za kulturę oraz łagodną grę... Cieszy każdy punkt przywieziony do P-wej.

LWL2012-05-13 21:03:34
Stal sfrajerzyła dzisiaj niesamowicie. No ale jak zawodnicy gości walą na siłę w bramkarza zamiast spokojnie przymierzyć to świadczy o ich umiejętnościach. Natomiast nasi to zachowywali się jakby grali za karę, szczególnie w pierwszej połowie. Dopiero w drugiej części, jak Stal się wyszumiała i spuchła to trochę zaczęli się angażować. Ogólnie mecz błędów i niewykorzystanych sytuacji, zdeterminowana niesamowicie Stal (i trochę brutalna) oraz przechodząca obok meczu Włodawianka... A tak na marginesie to piłkarze Stali strasznie klną. Tylu "**** i innych niecenzuralnych słów to ja dawno nie słyszałem. Szkoda, że sędzia na to nie reagował, bo to aż się słuchać nie dało. Na sędziego też wyklinali a ten nic. U nas np. Więcaszek za takie zachowania wiele razy dostawał kartki, ale widać są równi i równiejsi.

AntyPZPN2012-05-13 20:58:07
Bardzo ciężki mecz ze szczęśliwym zakończeniem,myślałem że będą łatwe 3 punkty,ale cieszy,mnie to że nasi piłkarze walczyli do końca swoją drogą drużyna Stali jest bardzo ambitna dziwie się,że nie są w środku tabeli.