lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Sobota 4 Maj 2024

Orlęta Radzyń triumfują w Pucharze Polski w okręgu bialskim

2012-05-16 19:27:31 | autor: KD | źródło: własne / orleta-spomlek.pl « poprzedni news | następny news »

Radzyńskie Orlęta zdobyły Puchar Polski na szczeblu okręgu bialskopodlaskiego. Trzecioligowiec pokonał w Łukowie po dogrywce tamtejsze Orlęta 2:1. Już w 8. minucie arbiter Konrad Gąsiorowski podyktował bardzo kontrowersyjny rzut karny dla gości, który na bramkę zamienił Paweł Pliszka. Według arbitra Paweł Szlaski zagrał piłkę ręką choć faktycznie futbolówka uderzyła w bark łukowianina. Gospodarze wyrównali w 67. minucie, a prawdziwe "wejście smoka" zaliczył Maciej Kachniarz. Łukowianin wpisał się na listę strzelców kilka sekund po tym jak zameldował się na murawie. Do końca drugiej połowy wynik nie uległ już zmianie i arbiter zarządził dogrywkę. W 103. minucie miała miejsce akcja, która rozstrzygnęła losy meczu. Z rzutu rożnego dośrodkował Marek Piotrowicz,a celnym strzałem głową popisał się Mateusz Puła zapewniając swojemu zespołowi triumf w rozgrywkach okręgowych.

Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 1:2 (0:1, 1:1)