lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Piątek 3 Maj 2024

IV liga: Stal Poniatowa 0:2 Orlęta Łuków

2012-05-19 12:50:30 | autor: KD | źródło: własne / stalowcy.com « poprzedni news | następny news »

Łukowskie Orlęta wciąż niepokonane. Podopieczni Roberta Różańskiego pokonali dziś w Poniatowej tamtejszą Stal 2:0. Bramki zdobywali Paweł Szlaski w 27. minucie oraz Łukasz Kiryło dziesięć minut po przerwie. To 25! mecz bez porażki łukowian w bieżącym sezonie.

Stal Poniatowa 0:2 (0:1) Orlęta Łuków

Szlaski 27, Kiryło 55

Tagi: IV liga lubelska;  Orlęta Łuków;  Stal Poniatowa;

Zostawcie titanica 2012-05-22 08:16:52
STAL JAK TITANIC jeszcze dryfujeee ale juz pomału tonie...I tak jest z naszą Poniatowska piłką... Wszystko zostało zaprzepaszczone....|tyle pieniędzy wydanych bez głowy.. krasnystaw nas wyprzedzi..

tak2012-05-22 06:55:20
co do TRENERA to prawda , ale przy takich *********" to nogi wyciągnie

2012-05-21 19:20:20
człowiek z zelaza,nasz super trener-utrzyma STAL,NIE RAZ I NIE DWA juz dokonywał CUDÓW.takich trenerów ze swieczka szukac.

kibic 2012-05-21 10:13:07
nie rozumię 'WSZYSTKO LEDWO SIE TRZYMA" czyli słabo trzymacie się na chwiejnych nogach

2012-05-21 10:05:18
KTOS SIE WYCOFA,INNY ZESPOL NIE BEDZIE CHCIAL AWANSOWAC I JAKOS SIE UTRZYMAMY.******,HA,HA.

2012-05-21 08:41:22
i tak w nastepnej rundzie czy w 4 lidze czy w okregowce nie bedzie mial kto grac.Teraz to wszystko ledwo sie trzyma a pozniej bedziecie chodzic na dziewczyny bo to przeciez jest najwazniejsze

łuków 2012-05-21 07:44:05
dobrze ,że bramkarz wam wybronił kilka sytuacji , a wasza defenzywa to przypadki kopiace sie po glowach

2012-05-21 01:18:27
Piękny strzał szlaskiego z około 40m nie do obrony.

spoko .spoko ,euron spoko2012-05-20 22:50:28

skład Orlęta2012-05-20 21:47:36
Orlęta: Osial - Szlaski, Wrzosek, Padysz, Wysokiński (Denis)- Kachniarz ( Gaj), Kierych, Przeździak (Soćko), Buga, Kiryło - Botwina (Fredo)

2012-05-20 20:27:32
STAL : Zakrzewski - Młyniec(82'Chruściński), Mróz , Węgorowski , Czajka - Pikuła ( 70' Wieczorek) Wojnicki K. , Miazga (46' Jackowski), Kowalski , Dziosa - Czarnecki Podlasie wygrało także 9 punktów straty do odrobienia w 5 meczach żeby przeskoczyć o pozycje w tabeli , będzie ciężko . Chyba spadek Stalówko

HIPEK 2012-05-20 20:17:56
a dlaczego chcesz zmienic ZARZAD , widac ,ze nie masz pojecia na czym polega jego dzialanie , bo jezeli zespol przegrywa przez ZARZAD to TY JESTES **************

2012-05-20 20:03:24
sprawa spadku trenerze sie wyjasnila

stalowcy.COM2012-05-20 17:31:00

Pytanie2012-05-20 16:20:46
Czy będzie jakieś info, jakimi składami grały drużyny?? Bo nigdzie tego nie mogę znaleźć.

2012-05-20 16:10:48
Zmienić zarząd.Dziękuje

kirek 2012-05-20 09:27:01
do przerwy lukow mogl prowadzic trzema bramkami , ewidentny blad malego pomocnika w przyjeciu pilki i strzal nie do obrony

bayerr2012-05-20 08:58:40
Tragedia Panowie ta wasza gra ...Stalóweczko spadać do nizszej ligi bo tam jest wasze miejsce z takimi umiejętnościami to nie wiem czy i tam sobie poradzicie..Muszą polecieć głowy..Tragedia.*****************

2012-05-20 07:40:02
i wielkimi krokami panowie *********** zblizamy sie do okregowki wstyd. A zachowania pana ********** na boisku nie trzeba komentowac kibice na meczu to oceniaja. Ktora juz kartka za pyskowki.