lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Niedziela 19 Maj 2024

Puchar Kuchara: Porażka LZPN

2012-10-02 19:30:13 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Nie powiodło się dziś młodym piłkarzom reprezentacji Lubelskiego Związku Piłki Nożnej rocznika 1999. Podopieczni trenerów Złomańczuka i Komara przegrali z Podkarpackim ZPN 2:3. Pierwszą bramkę zdobył Bartłomiej Tkaczuk (PN Motor Lublin), druga padła po strzale samobójczym. - Prowadziliśmy 2:0 i tuż przed końcem pierwszej połowy straciliśmy bramkę po rzucie wolnym. Po przerwie bardzo szybko, po dwóch rzutach rożnych straciliśmy kolejne dwie bramki i mecz się wyrównał. Gra była w dwie strony, ale w drugiej połowie nie było zbyt wielu sytuacji bramkowych. Jeszcze w pierwszej odsłonie przy stanie 2:0 powinniśmy strzelić 2-3 gole. Cały czas się zastanawiamy jak to się stało, że nie wygraliśmy tego meczu - ocenił Mirosław Komar. Spotkanie rozegrano w Poniatowej.

Lubelski ZPN 2:3 Podkarpacki ZPN