Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Lubelski Wortal Piłkarski
lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Niedziela 12 Lipiec 2020
wyniki na żywo mobilna wersja portalu

Nawigacja

Rozgrywki

Partnerzy

Lubgol - portal piłkarski

Wyszukiwarka

Newsletter

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

W niedzielę eliminacje Halowych Mistrzostw ChOZPN

2013-01-18 16:43:56 | autor: PP | źródło: własne / CHOZPN « poprzedni news | następny news »


W niedzielę, 20 stycznia rozegrane zostaną mecze eliminacyjne Halowych Mistrzostw Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w kategorii seniorów. W turnieju rozegranym w Chełmie zagra czternaście drużyn.

W wyniku losowania ekipy podzielone zostały na dwie grupy. Grupa A, do której trafiły: Sparta Rejowiec Fabryczny, Vojsławia Wojsławice, Astra Leśniowice, Ruch Izbica, Tatran Kraśniczyn, Niedźwiadek Chełm oraz Pławanice Kamień starcie rozpocznie o godzinie 8:00. Z kolei od 14:00 trwać będzie rywalizacja w grupie B, w której zagrają Kłos Chełm, Victoria Żmudź, Hetman Żółkiewska, Leszkopol Bezek, Frassati Fajsławice, Unia Białopole i Sawena Sawin.

Trzy najlepsze drużyny z każdej grup w dniu 26 stycznia zagra w Finale Halowych Mistrzostw ChOZPN. W walce o miejsca 1-6 nie będą liczone spotkania z eliminacji i każdy zagra z każdym. Z kolei drużyny z miejsc 4-7 z obu grup zagrają o miejsca 7-14. W tej fazie rywalizacji zaliczone zostaną wyniki z eliminacji, które padną pomiędzy walczącymi drużynami.Tagi: ChOZPN;  Inne;


do góry strony | powrót
Lubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarski