lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Sobota 11 Maj 2024

Sparing: Wisła Puławy 1:0 Tomasovia Tomaszów Lubelski

2013-01-26 13:57:42 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Drugoligowa Wisła Puławy pokonała w meczu kontrolnym lidera III ligi lubelsko-podkarpackiej Tomasovię Tomaszów Lubelski 1:0. Jedyną bramkę spotkania zdobył już w 4. minucie gry Konrad Nowak. Ten sam zawodnik dwadzieścia minut później mógł podwyższyć prowadzenie, ale nie wykorzystał rzutu karnego. W zespole Wisły wystąpili powracający z Avii Świdnik Łukasz Giza oraz grający ostatnio w tarnobrzeskiej Siarce Wojciech Jakubiec.

Wisła Puławy 1:0 (1:0) Tomasovia Tomaszów Lubelski

Bramka:
Nowak Konrad 4

Wisła
(I połowa): Penkowec - Kwiatkowski, Łakomy, Skórnicki, Budzyński, Charzewski, Orzędowski, Maksymiuk, Nowosielski, Niezgoda, Nowak; (II połowa): Przybylski - Kozieł, Jakubiec, Kursa, Misztal, Pożak, Wiącek, Jabkowski, Szczotka, Giza, Martuś

Tagi: II liga;  III liga lub.-podkarp.;  Tomasovia Tomaszów Lubelski;  Wisła Puławy;