lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Czwartek 9 Maj 2024

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

Sparing: Polonia Warszawa 2:2 GKS Bogdanka

2013-01-26 15:51:48 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Pierwszoligowy GKS Bogdanka po zwycięstwie nad Koroną Kielce zanotował kolejny dobry rezultat z zespołem z T-Mobile Ekstraklasy. Podopieczni Piotra Rzepki zremisowali dziś w Miętnem k. Garwolina z zespołem Polonii Warszawa 2:2. Gole dla pierwszoligowca zdobyli Ricardo da Silva Faira oraz Jacek Kusiak.

- Był to bardzo żywy mecz. Obie drużyny stworzyły sobie sporo sytuacji do zdobycia gola. Jedna ze zdobytych przez nas bramek nie została uznana i mieliśmy duże pretensje do sędziego, który wskazał spalonego. Świetnie w sytuacji sam na sam zachował się Paweł Socha, który uchronił zespół od utraty gola. Sparing był na pewno bardzo wartościowy, chociaż rozegrany w bardzo arktycznych warunkach - ocenił spotkanie kierownik GKS, Sławomir Nazaruk.

W drużynie z Warszawy w drugiej połowie wystąpił były zawodnik Lewartu Lubartów, Dominik Budzyński.

Polonia Warszawa 2:2 (1:0) GKS Bogdanka

Bramki:
Dwaliszwili 21, Teodorczyk 63 - Ricardo 60, Kusiak 90

Bogdanka:
(I połowa): Prusak  - Stefańczyk, Benkowski, Pielach, Wojdyga, Kotowicz, Sołdecki, Tymosiak, Mandrysz, Renusz, Pesir (II połowa): Socha - Fiedeń, Kalkowski, Midzierski, Wiązowski, Gamla, Ricardo, Oziemczuk, Irie, Szałachowski, Paluch (75 Kusiak)