lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Piątek 26 Kwiecień 2024

Sparing: GKS Bełchatów 4:2 Motor Lublin

2013-01-30 15:18:08 | autor: PP | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

W drugim meczu kontrolnym podczas zimowych przygotowań Motor Lublin uległ występującemu w Ekstraklasie, GKS Bełchatów 2-4. Gole dla drugoligowca zdobyli Radosław Kursa oraz Igor Mihałewski. Spotkanie rozegrano w Kleszczowie, a mecz trwał 4x30 minut.

- Pierwsza bramka padła po stałym fragmencie gry i najlepiej zachował się Kursa. Z kolei Mihałewski zdobył gola po akcji sam na sam, w której przelobował bramkarza z Bełchatowa - opisuje spotkanie Sergiej Michajłow, kierownik Motoru.

W barwach bełchatowskiego klubu zagrał testowany Dominik Budzyński, który na boisku przebywał przez 90 minut.

GKS Bełchatów 4:2 Motor Lublin

Bramki dla Motoru:
Kursa, Mihałewski

Motor: (I i II kwarta): Oszust - Falisiewicz, Ptaszyński, Horodeński, Romańczuk, Ciarkowski, Kursa, Bronowicki, zaw. test. I, Szpak, Węska (III i IV kwarta): Ptak - Karwan, Matuszczyk, Mazurek, Niżnik, Stachyra, Kostrubała, Mihałewski, Jovanović, Kądzior, Klepczarek