lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Czwartek 9 Maj 2024

Sparing: Legia Warszawa 4:0 GKS Bogdanka

2013-01-31 17:55:00 | autor: PP | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

W rozegranym w Warszawie meczu kontrolnym GKS Bogdanka uległ liderowi Ekstraklasy, Legii Warszawa 0:4. Jedną z bramek dla warszawskiego klubu zdobył wychowanek Lublinianki Lublin, Tomasz Brzyski.

- W pierwszej połowie Legia zagrała mocnym składem i miała przewagę na boisku. Zdominowali nas i była to dla nas lekcja poglądowa. Natomiast po zmianie stron gra się wyrównała, bowiem w ekipie rywala pojawili się głównie młodzi zawodnicy. Bramki dla rywali w drugiej części spotkania padły po indywidualnych błędach. Nam natomiast nie udało się wykorzystać klarownych sytuacji, które mieli Oziemczuk, Kotowicz czy Kusiak - ocenił spotkanie Sławomir Nazaruk, kierownik GKS Bogdanka.

Z powodu urazu stawu skokowego w pierwszej połowie boisko opuścił Ricardo, a z powodu urazu mięśniowego w drugiej połowie plac gry szybko opuścił Jacek Kusiak.

Legia Warszawa 4:0 (2:0) GKS Bogdanka

Bogdanka:
(I połowa): Prusak - Stefańczyk, Kalkowski, Midzierski, Świech, Wiązowski, Sołdecki, Tymosiak, Ricardo (27 Mandrysz), Toshikazu, Pesir (II połowa) Socha - Fiedeń, Benkowski, Pielach, Wojdyga, Kotowicz, Gamla, Mandrys  (78 Stopa), Renusz, Oziemczuk, Kusiak (64 Walaszek)