lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Czwartek 25 Kwiecień 2024

Sparing: Orion Niedrzwica Duża 1:1 Opolanin Opole Lubelskie

2013-02-09 13:25:01 | autor: Piotr Podleśny | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie Orionu Niedrzwica Duża z Opolaninem Opole Lubelskie. Obie bramki padły w pierwszej połowie. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli opolanie, dla których gola zdobył Wojciech Sawicki, a wyrównał Mirosław Cioch.

-
Lepiej spotkanie rozpoczęli rywale, którzy dominowali przez pierwsze kilkanaście minut. Później gra się wyrównała i udało nam się doprowadzić do wyrównania. Po zmianie stron mieliśmy wiele okazji na zdobycie gola, ale zabrakło skuteczności. Dobre okazje zmarnowali Cioch, Żarnowski, Wierzchowski. Mecz był bardzo pożyteczny i ciesze się, że powolutku idziemy w dobrą stronę - ocenia spotkanie Wojciech Stopa, trener Orionu.

Orion Niedrzwica Duża 1:1 (1:1) Opolanin Opole Lubelskie

Bramki: Cioch - Sawicki

Orion: Jaśkowiak - Skiba, Rup, Zych, Szłapa, Wierzchowski, Filutowski, Żarnowski, Zaręba, Cioch, Bielak oraz Bieniek

Opolanin: Jakóbczyk - Górski, Górniak, Bąk, Nowak, Rak, Sawicki, Olchawski, Saja, Turski, M.Sak oraz Wójtowicz, Pliszkiewicz, P.Sak, Majka

Tagi: IV liga lubelska;  Opolanin Opole Lubelskie;  Orion Niedrzwica Duża;