lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Czwartek 25 Kwiecień 2024

Sparing: Wisła Puławy 1:0 Pogoń Siedlce

2013-02-09 15:45:17 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Drugoligowa Wisła Puławy pokonała 1:0 swojego ligowego rywala, Pogoń Siedlce w dzisiejszym spotkaniu kontrolnym. Jedyną bramkę meczu zdobył w 52. minucie Szymon Martuś, który przelobował bramkarza rywali strzelając sprzed pola karnego. W spotkaniu ponownie wystąpiła czwórka testowanych Amerykanów, Christopher Christian, Jason Gorskie, Christoph Edwards oraz Samuel Gehman.

Wisła Puławy 1:0 (0:0) Pogoń Siedlce

Bramka:
Martuś 52

Wisła (I połowa): Penkowec - Budzyński, Jakubiec, Christian, Edwards, Wiącek, Nowak M. (33 Nowosielski), Giza, Nowak K., Gehman, Maksymiuk; (II połowa): Przybylski - Gawrysiak, Skórnicki, Gorskie, Kwiatkowski, Orzędowski, Jabkowski, Charzewski, Nowosielski, Martuś, Niezgoda