Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Lubelski Wortal Piłkarski
lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Poniedziałek 25 Maj 2020
wyniki na żywo zgłoś newsa

Nawigacja

Rozgrywki

Partnerzy

Lubgol - portal piłkarski

Wyszukiwarka

Newsletter

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

Wymiana na linii Tomasovia-Omega?

2013-02-10 14:06:26 | autor: KK | źródło: własne « poprzedni news | następny news »


Łukasz Sękowski, dotychczas grający w Omedze Stary Zamość, od jakiegoś czasu trenuje z trzecioligową Tomasovią Tomaszów Lubelski i jest przymierzany do tego zespołu. Wiele wskazuje na to, że w drugim kierunku powędruje Patryk Nowosad (na zdjęciu).

O jego osobie pisaliśmy już jakiś czas temu na łamach naszego wortalu i wówczas informowaliśmy o jego możliwym angażu w Huczwie Tyszowce. Tymczasem wiele wskazuje na to, że "Sadzik" zakotwiczy na wiosnę w Starym Zamościu. Dzisiaj wystąpił w swoim pierwszym sparingu w barwach "zielonych-biało-żółtych" przeciwko Kryształowi Werbkowice w Zamościu. Tym samym ma nastąpić wymiana na linii Tomasovia-Omega.

- Jesteśmy już po wstępnych rozmowach z Patrykiem, który chętnie by do nas dołączył. W poniedziałek będę ustalał szczegóły z dyrektorem OSiR "Tomasovia", Stanisławem Pryciukiem. Nie ukrywam, że będziemy również negocjować przejście jeszcze jednego zawodnika z Tomaszowa. Musimy się jednak również dogadać z Huczwą Tyszowce. Jacek Paszkiewicz też widziałby kogoś z Tomasovii u siebie, zatem porozumienie muszą uzyskać wszystkie trzy kluby. Na pewno trzeba to zrobić w taki sposób, aby każdy z tego jakiś pożytek. Na takiej współpracy wszyscy mogą tylko zyskać - stwierdził drugi trener Omegi, Paweł Lewandowski.

Nie jest jeszcze pewne przejście do Omegi Kamila Droździela. - Wydawało się, że ten temat mamy już zamknięty, tymczasem sprawa Kamila jest nadal w toku. W najbliższym czasie powinniśmy wiedzieć więcej - dodał Lewandowski.Tagi: Huczwa Tyszowce;  III liga lub.-podkarp.;  IV liga lubelska;  Omega Stary Zamość;  Tomasovia Tomaszów Lubelski;


do góry strony | powrót
Lubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarski