lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Czwartek 2 Maj 2024

Sparing: Avia Świdnik 4:1 Orlęta Radzyń Podlaski

2013-02-13 12:18:53 | autor: Piotr Podleśny | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Kolejne zwycięstwo w trakcie zimowych przygotowań odniosła świdnicka Avia. Tym razem podopieczni Tadeusza Łapy ograli 4:1 Orlęta Radzyń Podlaski. Dla Avii gole zdobyli Adrian Ligienza (trzy) oraz Bartłomiej Mazurek. Honorowe trafienie dla Orląt padło w ostatniej minucie meczu, a autorem gola był Juryj Sałejko.

- Do przerwy prowadziliśmy 1:0. Stworzyliśmy sobie dużo okazji na zdobycie gola, ale tylko jedną udało się skutecznie wykończyć. W drugiej połowie gra się wyrównała, ale dalej stwarzaliśmy sobie sytuacje. Po trzech ładnych, zespołowych akcjach udało się zdobyć kolejne trafienia. - opisuje mecz opiekun Avii, Tadeusz Łapa.

Avia Świdnik 4:1 (1:0) Orlęta Radzyń Podlaski

Ligienza x3, Mazurek - Sałejko

Avia: Gieresz - Majewski, Maciejewski, Pranagal, Lenart, Jankowski, Ligienza, Sadło, Tarkowski, Mazurek, Białek oraz Kowalski, Lewczuk, Krawiec, Dobrowolski, Jeleniewski

Orlęta: Stężała - Leszkiewicz, Kopiś, Zarzycki, Kołytko, Struk, Pliszka, Borysiuk, Król, Wróbel, Sałejko oraz Mirończuk, Zmorzyński, Ptaszyński

Tagi: Avia Świdnik;  III liga lub.-podkarp.;  Orlęta Radzyń Podlaski;