lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Poniedziałek 6 Maj 2024

Sparing: Stal Kraśnik 4:3 Wisła Annopol

2013-02-17 20:59:20 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

W ostatnim z niedzielnych sparingów trzecioligowa Stal Kraśnik pokonała w Puławach niżej notowaną Wisłę Annopol 4:3. Kraśniczanie wszystkie bramki zdobyli w pierwszej połowie, a ich autorami byli Pavlo Stadnicki, Tomasz Ryczek, Marceli Pacek oraz Witalij Mielniczuk. - Dominowaliśmy przez całe spotkanie. Już w pierwszej połowie mogliśmy wygrywać wyżej, a te cztery strzelone gole to był najniższy wymiar kary. W drugiej połowie zagrali m.in. nasi testowani zawodnicy, którzy odczuwali trudy wczorajszej gry kontrolnej w Łęcznej. Grający w składzie Brazylijczycy to zawodnicy dobrze wyszkoleni technicznie, widać, że mają potencjał, ale powtórzyła się sytuacja z wczorajszej gry - wynikły problemy z komunikacją. Będziemy się im jeszcze przyglądać - ocenia kierownik Stali, Jacek Nowoświatłowski. W zespole Stali wystąpili także Kamil Kowalski i Daniel Jeż (obaj Lublinianka) oraz Filip Wesołowski (ostatnio Chełmianka Chełm).

Stal Kraśnik 4:3 (4:1) Wisła Annopol

Bramki dla Stali:
Stadnicki, Ryczek, Pacek, Mielniczuk

Stal
(I połowa): Mazur - Tchórz, Stadnicki, Pietroń, Leziak, Drozd, Mielniczuk, Shpikula (Wesołowski), Szewc, Pacek, Ryczek; (II połowa) Piotrowski - Kowalski, Stadnicki, Pietroń, Goździuk, trzej testowani Brazylijczycy, Dydo, Jeż, Wesołowski