Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Lubelski Wortal Piłkarski
lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Niedziela 12 Lipiec 2020
wyniki na żywo mobilna wersja portalu

Nawigacja

Rozgrywki

Partnerzy

Lubgol - portal piłkarski

Wyszukiwarka

Newsletter

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

Kadra U-19 zagości w Łęcznej i Puławach

2013-02-22 17:28:12 | autor: Piotr Podleśny | źródło: własne « poprzedni news | następny news »


W drugiej połowie marca w Łęcznej i Puławach rozegrane zostaną towarzyskie spotkania reprezentacji Polski do lat 19 z reprezentacją Gruzji. O organizację spotkań zabiegali wspólnie GKS Bogdanka oraz Lubelski Związek Piłki Nożnej.

- Inicjatywa wypłynęła od prezesa Kapelki, który jest jednocześnie członkiem zarządu PZPN. W tym tygodniu zapadła decyzja i udało nam się uzyskać organizację obu spotkań - mówi Zbigniew Bartnik, prezes LZPN. - Po wielu latach przerwy, w końcu zawita do nas męska reprezentacja. Chcemy poprzez takie spotkania promować województwo lubelskie i ośrodki, w których odbędą się mecze. Zachęcamy władze do wsparcia naszej inicjatywy, a kibiców do przybycia na stadiony - kontynuuje Bartnik.

W Puławach spotkanie rozegrane zostanie 22 marca, a w Łęcznej dwa dni później. - Terminy nie są wygodne dla kibiców, ale na pewno będziemy próbowali promować to wydarzenie. Zachęcamy serdecznie młodzież i kluby do uczestnictwa - mówi prezes LZPN. - Spotkania reprezentacji U-19 są jednym z elementów uczczenia 90-lecia Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, które przypada w listopadzie 2013 roku. Staramy się również o organizację innych imprez, które uświetniłyby nasz jubileusz - informuje Bartnik.

Oprócz kadry U-19 do Puław przyjedzie również kadra U-18. Młodzi zawodnicy przygotowywać się będą w Puławach do pojedynku z Ukrainą w Kijowie.Tagi: Inne;  Rozgrywki młodzieżowe;

Komentarze

anonim2013-02-22 22:08:21
a zamość...do góry strony | powrót
Lubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarski