lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Czwartek 18 Kwiecień 2024

Sparing: Ruch Ryki 1:5 Wilga Garwolin

2013-02-23 16:29:57 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Czwartoligowy Ruch Ryki przegrał wyraźnie z również czwartoligową Wilgą Garwolin 1:5 w dzisiejszym meczu kontrolnym rozegranym w Miętnem. Ruch prowadził po golu Wojciecha Kępki w 65 minucie spotkania. Po tym trafieniu zmobilizowali się piłkarze Wilgi i skarcili swoich rywali aż pięcioma trafieniami.

- Dawno nie byłem na takim meczu
- mówi trener Ruchu Paweł Warda. - W pierwszej połowie mieliśmy trzy stuprocentowe sytuacje, rywale poza dobrą okazją w pierwszej minucie nie zagroził naszej bramce. W drugiej połowie zagraliśmy inaczej w defensywie, wygrywaliśmy 1:0 po ładnej akcji zawodnika testowanego oraz Wojtka Kępki. Do tego momentu kontrolowaliśmy przebieg gry. Później coś się zacięło i w ciągu dwudziestu pięciu minut straciliśmy pięć goli. Mam dobrą lekcję na przyszłość i wiem jak w obronie grać już nie możemy - dodaje szkoleniowiec.

Ruch Ryki 1:5 (0:0) Wilga Garwolin