lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Sobota 20 Kwiecień 2024

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

Sparing: Orlęta Radzyń Podlaski 5:1 Orlęta Łuków

2013-03-02 15:33:48 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Wysoką wygraną nad swoim imiennikiem z Łukowa odniosły radzyńskie Orlęta. Podopieczni Sławomira Adamusa pokonali rywali "zza miedzy" aż 5:1. Łupem bramkowym podzielili się Dariusz Ptaszyński, Paweł Pliszka, Dominik Struk, Arkadiusz Kot i Adrian Zarzecki. Dła łukowian trafił Marcin Paczkowski. - Nasza porażka wynikła z indywidualnych błędów w obronie. W pierwszej połowie więcej graliśmy piłką, mieliśmy swoje sytuacje, ale nie potrafiliśmy strzelić gola. Rywal miał jedną okazję i ją wykorzystał. W drugiej połowie w ciągu dwunastu minut straciliśmy trzy gole i tak to się skończyło - ocenił opiekun przegranego zespołu, Paweł Grula.

Orlęta Radzyń Podlaski 5:1 Orlęta Łuków