lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Piątek 29 Marzec 2024

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

Sparing: Motor Lublin 4:2 Lublinianka Lublin

2013-03-12 18:47:16 | autor: Piotr Podleśny | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

W rozegranym we wtorkowe popołudnie meczu kontrolnym Motor Lublin pokonał 4:2 Lubliniankę Lublin. Gole dla zwycięzców zdobyli Igor Mihalewski (dwa), Artur Węska i Damian Szpak. Dla pokonanych trafili Bartosz Tomczuk i Mateusz Majewski.

-
W pierwszej połowie zdominowaliśmy Lubliniankę i szkoda, że nie wykorzystaliśmy swoich okazji. Wynik wtedy mógłby być zdecydowanie wyższy. Operawaliśmy piłką, ale było dużo niedokładności i stąd taki rezultat - mówi Paweł Kamiński, drugi trener Motoru.

Opinię Kamińskiego podziela Marek Sadowski, trener Lublinianki. - W pierwszej połowie Motor nas przytłoczył i dominował na boisko. Po zmianie stron gra się jednak wyrównała i wynik był sprawą otwartą do samego końca. Gra była jak najbardziej pozytywna, ale nie ustrzegliśmy się błędów. Będziemy musieli je wyeliminować - komntuje opiekun trzecioligowca.

Motor Lublin 4:2 (2:1) Lublinianka Lublin

Bramki:
Mihalewski x2, Węska, Szpak - Tomczuk, Majewski

Motor: Lipiec - Karwan, Ptaszyński, Falisiewicz, Kayizzi, Kursa, Ciarkowski, Kądzior, Horodeński, Jovanović, Mihalewski oraz Oszust, Mazurek, Klepczarek, Niżnik, Romańczuk, Węska, Szpak, Wolski

Lublinianka: (I połowa) Krupa - Majewski, Styżej, Krupski, Misztal, Sobiech, Matheo, Ręba, Wójtowicz, Tomczuk, Czarnecki (II połowa) Zapał - Lewkowicz, Paździor, Mazurek, Misztal, Gołociński, Matheo, Wójtowicz, Sadowski, Ozimek, Majewski

Tagi: II liga;  III liga lub.-podkarp.;  Lublinianka Lublin;  Motor Lublin;