lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Czwartek 2 Maj 2024

Sparing: GKS Bogdanka (juniorzy) 3:5 Stal Kraśnik

2013-03-13 20:52:29 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Trzecioligowa Stal Kraśnik pokonała dziś w Łęcznej w meczu kontrolnym tamtejszy zespół juniorów starszych GKS Bogdanka 5:3. Do przerwy pachniało niespodzianką, bo to zespół Sławomira Pogonowskiego prowadził 2:0. Bramki dla zwycięzców zdobywali: Tomasz Ryczek (dwie), Damian Pietroń, Marceli Pacek i Daniel Szewc.

- Chłopcy z Łęcznej nie na darmo awansowali do makroligi. Grają bardzo fajną piłkę, są szybcy i zdecydowani. Moja drużyna wyszła na boisko tak jakby zawodnicy byli "mistrzami świata" i zlekceważyła tych młodych chłopaków, a oni grali bardzo ambitnie. Wyglądało to tak jakbyśmy grali na jakimś festynie. Po przerwie po mojej mocnej reprymendzie zaczęliśmy grać normalnie, po męsku i skończyło się lekceważenie rywala. W całym meczu wyróżniał się Krzysztof Mazur, który nas ratował w kilku sytuacjach, bo mogliśmy do przerwy przegrywać nawet 0:4. Nie było dziś z nami Filipa Drozda i Grześka Leziaka, ale nie jest to żadne usprawiedliwienie. Graliśmy w końcu z juniorami - ocenił spotkanie opiekun kraśniczan, Dariusz Matysiak

GKS Bogdanka (juniorzy) 3:5 (2:0) Stal Kraśnik