Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Lubelski Wortal Piłkarski
lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Poniedziałek 16 Maj 2022
wyniki na żywo mobilna wersja portalu

Nawigacja

Rozgrywki

Partnerzy

Lubgol - portal piłkarski

Wyszukiwarka

Newsletter

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

LZPN: Odwołano spotkania niższych lig i grup młodzieżowych

2013-03-29 16:24:26 | autor: Piotr Podleśny | źródło: własne « poprzedni news | następny news »


Na czwartkowym posiedzeniu Wydział Gier Lubelskiego Związku Piłki Nożnej podjął decyzję o odwołaniu spotkań w ligach prowadzonych przez związek. Wszystkie spotkania zaplanowane były na weekend 6/7 kwietnia. Powodem decyzji są złe stany boisk.

- Z decyzją co do rozgrwek IV ligi wstrzymujemy się do wtorku. Mamy sygnały od części klubów, że przygotują boiska na pierwszy weekend kwietnia. Na pewno nie odwołamy całej kolejki - mówi Konrad Krzyszkowski z LZPN

Lubelska Klasa Okręgowa:

Odwołane zostały wszystkie spotkania 17 kolejki. Nowym terminem jest 5 czerwca (środa) godzina 17:30. Odwołanie pierwszej kolejki skutkuje przedłużeniem okienka transferowego do 13 kwietnia.

Klasa A i Klasa B (gr I i II):

W Klasie A odwołane zostały wszystkie spotkania poza meczem KS Góra Puławska - Garbarnia Kurów. Spotkanie to odbędzie się w niedzielę, 7 kwietnia na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Puławach. Wszystkie zaległe spotkania odbędą się 29 maja (środa) godzina 17:00.

Rozgrywki młodzieżowe:

LZPN odwołał wszystkie spotkania w ligach młodzieżowych.

Nowe terminy
I Wojewódzka Liga Juniorów Starszych i Młodszych - 30 kwietnia / 1 maja
II Wojewódzka Liga Juniorów Starszych i Młodszych - 29/30 maja
Wojewódzkie Ligi Trampkarzy Staszych i Młodszych - 29/30 maja
Wojewódzkie Ligi Młodzików Młodszych i Starszych - 17 kwietnia
Lubelska Liga Juniorów Starszych i Młodszych - 29/30 maja

-----------------------------------------

KOMUNIKAT LZPN:

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, iż decyzją Zarządu PZPN, zakończona została produkcja elektronicznych kart identyfikacyjnych dla zawodników. W związku z powyższym zwracamy się do klubów i zawodników z prośbą o niewpłacanie na konto PZPN opłaty za wydanie karty.
W dalszym ciągu obowiązują regulacje dotyczące rejestracji zawodników poprzez formularz rejestracyjny w systemie Extranet PZPN, jak i formularze papierowe. Szczegółowe wytyczne, dotyczące nowej procedury rejestracyjnej, zostaną w najbliższych dniach przekazane do Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej.Tagi: Lubelska Klasa Okręgowa;  LZPN;  Niższe ligi;

Komentarze

do leczna2013-03-30 10:34:26
chyba były odśnieżone, musiałeś jechać w czwartek bo wczoraj dowaliło znowu śniegu

Piotrek2013-03-29 17:30:04
Mecz rezerw Wisły zapewne też odbędzie się na bocznym boisku MOSIR-u

hp2013-03-29 16:56:31
mecz Hetman Gołąb - Polesie Kock , również się odbędzie 6 kwietnia o godzinie 11 w Puławach naosiku ze sztuczną nawierzchnią.

leczna2013-03-29 16:48:37
przejezdzałem przez Lubartów I Tam boczne boisko jest odsniezone to czemu nie mają meczy

leczna2013-03-29 16:42:51
przejezdzałem przez Lubartów I Tam boczne boisko jest odsniezone to czemu nie mają meczydo góry strony | powrót
Lubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarski