lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Piątek 26 Kwiecień 2024

Sparing: AMSPN Hetman Zamość 10:1 Ostoja Skierbieszów

2013-04-06 17:41:09 | autor: Piotr Podleśny | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Lider IV ligi lubelskiej, AMSPN Hetman Zamość rozgromił w meczu kontrolnym Ostoję Skiebieszów 10:1. Pięć goli dla zamościan zdobył Dominik Karaszewski, trzy trafienia zanotował Sebastian Sadowski, a jednokrotnie piłkę do bramki Ostoi skierowali Przemysław Gałka oraz Kamil Pliżga.

AMSPN Hetman Zamość 10:1 Ostoja Skierbieszów

Bramki: Karaszewski x5, Sadowski x3, Gałka, Pliżga

AMSPN Hetman: Dobromilski P - Wurszt, Mazur, Dobromilski D, Wardach, Pliżga, Dębiński P, Dębiński D, Sadowski, Kycko, Karaszewski, Gałka oraz Szura, Burcon

Tagi: AMSPN Hetman Zamość;  IV liga lubelska;

do obserwatora2013-04-10 12:58:54
ja byłem w Łęcznej na meczy i potwierdzam Łęczna była bardzo słaba, jeden strzał w meczu i jeden gol. tak bywa Hetman był w Łęcznej poprostu nieskuteczny a Ty pisz o tym na czym się znasz bo widać że nie byłeś na meczu

Obserwator2013-04-07 22:55:59
Ocenia się za całokształt drużyna, klub, stadion itp

ps2013-04-07 19:54:27
ObsErwator..byles na meczu w Lecznej?Wiec chyba widziales co prezentowala Bogdanka...NIC

bialy2013-04-07 19:05:19
nie opadli z sił tylko Ostoja zaczela grac 3 obroncami a Hetman mądrze skrzydłami/

Obserwator2013-04-07 16:10:52
Do PS: hmm Łęczna jest słaba? Opamiętaj się człowieku.

2013-04-07 12:44:24
pierwsza połowa 2-1 dla hetmana później w drugiej połowie ostoja opadła z sił i dlatego taki wynik

ps2013-04-07 11:35:08
Jakiej przegranej?Mowisz o przypadku w Lecznej??Znam chlopakow i ciezko jest sie sprezyc na tak slabe zespoly jak Orion,Leczna i reszta w tej lidze