Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Lubelski Wortal Piłkarski
lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Poniedziałek 21 Styczeń 2019
wyniki na żywo zgłoś newsa

Nawigacja

Rozgrywki

Partnerzy

Lubgol - portal piłkarski

Wyszukiwarka

Newsletter

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

Raport boisk przed sobotnimi meczami

2013-04-12 20:50:24 | autor: KG | źródło: własne « poprzedni news | następny news »


Dziś Matka Natura dała się ponownie we znaki. Nastąpił nagły zwrot akcji, o sto osiemdziesiąt stopni. Zaczął padać deszcz. Ligowa kolejka stanęła pod znakiem zapytania. Fanów piłki uspokajamy - mecze z udziałem naszych drugoligowców, trzecioligowców i czwartoligowców powinny odbyć się zgodnie z planem. Zapraszamy na nasz krótki raport.

Motor Lublin - Wigry Suwałki: działacze i pracownicy klubu z al. Zygmuntowskich zrobili wszystko, co w ich mocy, aby jutrzejszy pojedynek z Wigrami doszedł do skutku. Boisko zostało pozbawione śniegu oraz osuszone. Decyzję o tym, czy jutrzejszy mecz się odbędzie podejmie arbiter tuż przed rozpoczęciem spotkania. W Lublinie po południu zaczął padać delikatny deszcz.

Wisła Puławy - Resovia Rzeszów: na chwilę obecną nie ma żadnych przesłanek o tym, aby spotkanie mogło nie dojść do skutku. Boisko zostało przygotowane. Jak na tą porę i warunki atmosferyczne jest w dość dobrym stanie. Aby sobotnia potyczka z Resovią nie odbyła się, musiałby nastąpić nagły i silny opad deszczu.

Polonia Przemyśl - Orlęta Łuków: na Podkarpaciu pada lekki deszczyk, jednak mecz w Przemyślu powinien odbyć się z godnie z planej - przynajmniej tak twierdzą organizatorzy zawodów.

Huczwa Tyszowce - GKS Bogdanka II Łęczna: przez kilka ostatnich dni pracownicy Huczwy robili wszystko, aby jak najlepiej przygotować murawę do sobotniego meczu. Wypompowywana została woda. W Tyszowcach pada obecnie lekki deszczyk. Podobnie jak i w pozostałych przypadkach - plany rozegrania spotkania pokrzyżować może jedynie silny opad. Trenerowi tyszowian, Jackowi Paszkiewiczowi, bardzo zależy, aby jutrzejsza konfrontacja doszła do skutku. - Chcę, aby to jutrzejsze spotkanie się odbyło. Jeśli się nie odbędzie, to nie wiem, czy będziemy przystępować do meczów w środę. Kadra mojego zespołu jest okrojona. Mam studentów, którzy uczą się na co dzień w Warszawie i Lublinie. Ich przyjazd to też spory koszt dla klubu. Mam jednak nadzieję, iż sędzia podejmie jutro decyzję na tak!

Jak więc widać, jeśli w nocy i jutro aktualna pogoda się utrzyma, nie będzie padał silny deszcz, to w sobotę mecze ligowe z udziałem zespołów z Lubelszczyzny powinny odbyć się zgodnie z planem. W naszym raporcie nie wzięliśmy pod lupę spotkań w czwartej lidze oraz makroregionalnej lidze juniorów. Wszystkie te gry toczyć się będą bowiem na sztucznych nawierzchniach.Tagi: II liga;  III liga lub.-podkarp.;  IV liga lubelska;

Komentarze

lubelak2013-04-13 09:16:57
"działacze i pracownicy klubu z al. Zygmuntowskich zrobili wszystko, co w ich mocy, aby jutrzejszy pojedynek z Wigrami doszedł do skutku". Chyba pracownicy MOSiR-u powinno być!!!do góry strony | powrót
Lubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarski