lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Sobota 4 Maj 2024

LMJS: Wyniki 5 kolejki

2013-04-22 13:04:04 | autor: PP | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

W niedzielnych spotkaniach Ligi Makroregionalnej Juniorów Starszych oba zespoły z naszego regionu doznały porażek. Widok Lublin przegrał na wyjeździe 1:3 z Cracovią Kraków. Honorowe trafienie zanotował Mateusz Próchniak. Z kolei GKS Bogdanka podejmowała u siebie Stal Rzeszów. Niestety także nie pokusiła się o komplet punktów przegrywając 2:3. Bramki dla łęcznian zdobył Marcin Świech. - Do dwudziestej minuty prowadziliśmy 2-0 i zapowiadało się, że osiągniemy korzystny rezultat. Rywale przed przerwą zdobyli jednak kontaktowego gola po stałym fragmencie gry. W drugiej połowie zagraliśmy słabiej, a Stal była efektywna i zdobyła kolejne gole. W końcówce przy stanie 2-3 mieliśmy jeszcze dogodne sytuację na zdobycie bramki, ale ostatecznie nie udało się odmienić losów spotkania - opisuje mecz Sławomir Pogonowski, trener GKS Bogdanka.

Cracovia Kraków 3:1 Widok Lublin