lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Piątek 19 Kwiecień 2024

Puchar Michałowicza: Lubelski ZPN 1:0 Małopolski ZPN

2013-05-07 13:34:09 | autor: Piotr Podleśny | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

We wtorkowym meczu mistrzowskim reprezentacja Lubelskiego ZPN rocznik 1998 pokonała 1:0 reprezentację Małopolskiego ZPN. Zwycięską bramkę dla zespołu trenera Przemysława Szymczaka zdobył Adrian Zieliński z Piłkarskich Nadziei Motoru Lublin. Mecz rozegrano w ramach rozgrywek grupowych Pucharu Jerzego Michałowicza.

- W pierwszej połowie byliśmy lepsi od rywali i nie wykorzystaliśmy dwóch stu procentowych sytuacji. Po zmianie stron to ryale nas zdominowali i przycisnęli. Szczęście jednak uśmiechnęło się do nas i na pięć minut przed końcem meczu zdobyliśmy zwycięskiego gola. Zawodnicy zostawili na boisku dużo zdrowia. Dzięki temu zwycięstwu dalej jesteśmy w grze i możemy awansować do rozgrywek finałowych - mówił po meczu zadowolony opiekun reprezentacji Lubelskiego ZPN.

Lubelski ZPN 1:0 (0:0) Małopolski ZPN