Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Lubelski Wortal Piłkarski
lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Czwartek 30 Czerwiec 2022
wyniki na żywo mobilna wersja portalu

Nawigacja

Rozgrywki

Partnerzy

Lubgol - portal piłkarski

Wyszukiwarka

Newsletter

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

Podlasie II żegna się z IV ligą

2013-07-04 16:05:29 | autor: Piotr Podleśny | źródło: własne « poprzedni news | następny news »



W przyszłym sezonie w rozgrywkach IV ligi nie wystąpi drużyna Podlasia II Biała Podlaska. Powodem degradacji bialszczan do okręgówki jest uchwała Polskiego Związku Piłki Nożnej.

- PZPN uchwalił, że kluby trzecioligowe nie mogą mieć drużyn rezerwowych wyżej niż w klasie okręgowej. Stąd zmuszeni jesteśmy relegować Podlasie II do klasy okręgowej prowadzonej przez Bialskopodlaski OZPN - informuje Konrad Krzyszkowski, wiceprzewodniczący Wydziału Gier LZPN. Ponadto z gry w IV lidze zrezygnować chce Dan-Mar Huczwa Tyszowce. - Działacze z Tyszowiec przysłali do nas pismo, że nie są w stanie z powodów finansowych spełnić wymagań licenycjnych. Chodzi o posiadanie odpowiedniej ilości grup młodzieżowych. Tym samym będziemy musieli odebrać im licencję na grę w IV lidze i relegować niżej - dodaje Krzyszkowski.

Decyzje LZPN oznaczają, że w przyszłym sezonie w IV lidze lubelskiej zagra Lutnia Piszczac. Beniaminek zakończonego sezonu mimo wyprzedzi bowiem w tabeli obie zdegradowane drużyny.



Tagi: Bialskopodlaska klasa okręgowa;  Huczwa Tyszowce;  IV liga lubelska;  Lutnia Piszczac;  Podlasie II Biała Podlaska;  Zamojska klasa okręgowa;

Komentarze

Realista 2013-07-05 21:26:53
Jest się z czego cieszyć rzeczywiście. Utrzymaliśmy się dzięki kłopotom Huczwy i ustawie PZPN, a nie naszej postawie na boisku. Poprostu nie zasłużyliśmy na grę w tej klasie rozgrywkowej. Czasem trzeba zrobić krok w tył, aby móc postawić dwa do przodu. Współczuję kibicom i zawodnikom Huczwy, życzę szybkiego powrotu do IV-ej ligi.

2013-07-05 13:26:42
Nie 1 spadnie , tylko spadną 3 WŁODAWIANKA,PODLASIE II, HUCZWA

2013-07-05 12:50:36
Miało spadać 6 drużyn ostatecznie zleci tylko jedna! Się porobiło szkoda tylko że PZPN nie uchwalił tej decyzji wcześnie bo Podlasie II walczyło na maksa żeby się utrzymać :)

kibic huczwy2013-07-04 23:07:36
to jeszcze nic pewnego z huczwa..

2013-07-04 22:02:48
Lutnia W IV lidze!!!!!!!!!!

Kibic z Piszczaca2013-07-04 20:22:47
Uff dzięki HUCZWA.



do góry strony | powrót
Lubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarski