lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Piątek 3 Maj 2024

Sparing: GKS Bogdanka 1:1 Wisła Puławy

2013-07-06 12:46:53 | autor: KD/KG | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Pierwszoligowy GKS Bogdanka zremisował z drugoligową Wisłą Puławy 1:1 w meczu kontrolnym rozegranym dziś z Łęcznej. Bramkę dla GKS-u w 8. minucie zdobył Sebastian Szałachowski, stan rywalizacji w 20. minucie wyrównał Piotr Nowosielski.

W zespole Wisły wystąpiło dwóch testowanych młodzieżowców - Mateusz Piwko ze Startu Otwock oraz Bartłomiej Siwak z Broni Radom.

GKS Bogdanka Łęczna - Wisła Puławy 1:1

Bramki: Szałachowski 8 - Nowosielski 20

GKS: Prusak - Olczak, Szmatiuk, Midzierski, Mączyński, Szałachowski, Nikitović, Niedziela, Białożyt, Szpak, T. Nowak oraz Socha, Gamla, Oziemczuk, Matheo, Kalkowski, Broź, Witkowski, Wiązowski, Paluch, Tymosiak, Walaszek, Lisowski, Kozaciuk

Wisła: I połowa: Penkovec, Edwards, Pielach, Siwak, Budzyński, Zabielski, Wiącek, Maksymiuk, Litiwniuk Nowosielski, K. Nowak, II połowa: Zolech, Kozieł (70 Czarnecki), Gorskie, Kursa, Kwiatkowski, Popławski, Jabkowski, Piwko, Pożak, Martuś, Prędota