lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Poniedziałek 20 Maj 2024

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

Sparing: Hetman Gołąb 1:5 Ruch Ryki

2013-07-24 21:00:59 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Pięć goli zaaplikowali swoim rywalom piłkarze Ruchu Ryki w dzisiejszej grze kontrolnej. Podopieczni Pawła Wardy wygrali z Hetmanem Gołąb 5:1. Cztery gole zdobył powracający do zespołu Mateusz Madej.

Hetman Gołąb 1:5 Ruch Ryki

Bramki dla Ruchu:
Madej (cztery), Mądry

Ruch:
Jóźwik (70 Mróz) - Szymański (46 Łukasik), Prządka, Walasek, Sadura, Grykałowski, Chachuła (46 Olszewski), Leonarcik, Madej, Kępka (70 Wiśniewski), Mądry

Komentarze

Sofix2013-07-26 14:18:54
Szkoda Siory ale mamy Madeja, zresztą Tomek i tak raczej na ławie by siedział ale według mnie przydałby się na 20 - 30 minut w każdym meczu.

kibic2013-07-26 10:19:35
Sikora nie będzie grał, zrezygnował ...

LoL2013-07-26 08:09:09
Ruch musi być w górnej połowie tabeli, muszą grać nasi zawodnicy a niech się młodzi przy nich ogrywają. Po składzie widać też że sporo zawodników nie było na meczu. Co się dzieję z Sikora? dlaczego nie gra?

2013-07-25 14:14:02
RUCH będzie sie trzymał w czubie, jeszcze paru zawodników dołączy ktorych teraz nie było i będzie jeszcze lepiej

2013-07-25 14:08:28
Gościu coś ci sie chyba pomyliło Madej miał długą przerwe w grze i teraz dopiero wraca nigdzie wcześniej nie grał poza Ruchem