Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Lubelski Wortal Piłkarski
lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Wtorek 29 Listopad 2022
wyniki na żywo zgłoś newsa

Nawigacja

Rozgrywki

Partnerzy

Lubgol - portal piłkarski

Wyszukiwarka

Newsletter

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

Lublinianka w trakcie przygotowań

2014-01-22 15:31:07 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »Od kilkunastu dni do rundy wiosennej przygotowują się piłkarze trzecioligowej Lublinianki. Wśród ćwiczących brakuje kilku zawodników z kadry jesiennej. - Kilku chłopców nie trenuje. Z różnych przyczyn. Mam nadzieję, że szybko do nas dołączą - mówi trener Marcin Zakrzewski. Do zajęć powrócił już Erwin Sobiech, którego także zabrakło na pierwszym treningu.

Z trzecioligowcem ćwiczą Hubert Kotowicz i Patryk Stopa z łęczyńskiego Górnika. - Wszystko wskazuje na to, że będą u nas grać wiosną - potwierdza szkoleniowiec. W zajęciach bierze udział także Karol Zych z Orionu Niedrzwica. Upadł za to temat pozyskania z tego samego zespołu Pawła Bielaka, który nie doszedł do porozumenia z działaczami Lublinianki. Na Wieniawie nie zagra także Rafał Janowski. Pomocnik trenuje obecnie z Motorem Lublin. Z klubu przy Al. Zygmuntowskich może za to przyjść Mateusz Oszust. Na jego temat prowadzone są rozmowy.  W ostatnich dniach pojawiła się informacja o zainteresowaniu Powiślaka Końskowola Adrianem Rębą. - On wrócił po kontuzji i trenuje normalnie. Dziwię się, że w ogóle pojawiają się takie informacje - dodaje trener.

W najbliższą sobotę lublinianie rozegrają pierwszy sparing. Przeciwnikiem będzie liderujący lubelskiej klasie okręgowej zespół dęblińskich Czarnych. Mecz zaplanowano na godzinę 15 na boisku przy ulicy Poturzyńskiej.Tagi: III liga lub.-podkarp.;  Lublinianka Lublin;

Komentarze

MAK2014-01-24 18:08:55
Gdzieś tak w październiku ub. roku napisałem że w klubie źle się dzieje (głównie kasa). W odpowiedzi (zapewne od działacza) zostałem zwymyślany, co wypisuję głupoty, wszystko jest okey, a jak co, to potwierdzi to kapitan J. Paździor. Nie zapytałem się Go, bo Go nie znam. Ale teraz otrzymałem odpowiedź. Na stronie klubowej. On, jak i kilku starszych zawodników nie wznowili treningów! I to jest odpowiedź! Teraz jeszcze czekam, że zabieramy zabawki z piaskownicy i uciekamy. I to byłby finał. A miałem także uwagę, że brak w klubie grup juniorskich. Wychodzi na to, że na wiosnę, o ile wyjdą, to będą grali tacy trochę starsi juniorzy. Ale co z tego wyjdzie? Szkoda, naprawdę szkoda!

ksl fan2014-01-23 21:58:59
znowu BeKSy się udzielają na forum!!!

rodzic II2014-01-23 09:42:46
A kiedy działo się dobrze,jaki klub takie szkolenie.

zzzz2014-01-23 08:46:05
A co się dzieje ze starszymi zawodnikami?

rodzic2014-01-22 20:09:25
Lepiej niech się zajmą grupami młodzieżowymi bo to tragedia co się teraz dzieje.do góry strony | powrót
Lubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarski