Sezon 2014/2015

Sparing: Victoria Żmudź 2:1 Łada 1945 Biłgoraj

2014-02-08 17:24:52 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Victoria Żmudź
okazała się lepsza od Łady 1945 Biłgoraj w dzisiejszym meczu kontrolnym czwartoligowców. Podopieczni Piotra Molińskiego wygrali 2:1 po dwóch trafieniach Krystiana Mroczka.

Victoria Żmudź 2:1 Łada 1945 Biłgoraj

Bramki:
Mroczek (dwie)

Victoria:
zaw. testowany - Kotowski, Klajda, Kogut, Leśnicki, Pogorzelec, Sawa, Kiejda, Olender, Barabasz, Panasiuk oraz Wagner, Mroczek, zaw. testowany II, zaw. testowany III, Kasprzycki, Jędruszak, Sawa Sz., Ciechoński

Komentarze

do hahaha2014-02-11 16:55:23
na dzien dzisiejszy to 19 i 21 "potęga" w województwie lubelskim wiec nie są aż takie złe te "potęgi" ciekawe co ty reprezentujesz ? :p i teraz jest pewnie hahahahahaha

2014-02-09 16:37:40
hahahaha ależ dwie potęgi sie spotkały hahahaha

borek2014-02-08 20:03:27
Pierwsza połowa była wyrównana ze wskazaniem na Ładę Biłgoraj. Zawodnicy trenera Ireneusza Zarczuka mieli więcej okazji do zdobycia gola. Umieścili nawet piłkę w siatce, ale sędzia bramki nie uznał, odgwizdując spalonego. W drugiej połowie, gdy na boisku pojawili się Robert Wagner i Krystian Mroczek, gra Victorii uległa poprawie. Ten ostatni dwukrotnie znalazł się w dogodnych sytuacji, po których kierował piłkę do siatki. W zespole Victorii z powodu choroby nie zagrał bramkarz Bartłomiej Porzyc.