lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Piątek 26 Kwiecień 2024

Reprezentacja ChOZPN-u przegrała z Wołyniem Łuck

2014-07-03 11:36:19 | autor: KK | źródło: wlodawianka.dl.pl « poprzedni news | następny news »

W towarzyskim meczu rozegranym na stadionie we Włodawie, reprezentacja Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej zmierzyła się z Wołyniem Łuck. Na obiekcie Włodawianki padł wynik 7:0 dla ukraińskiego zespołu.

W pierwszej połowie na boisku zaprezentowali się gracze świeżo upieczonego beniaminka IV ligi, którzy dali sobie wbić tylko jednego gola. Po przerwie przeciwnikiem Wołynia była kadra złożona z zawodników zrzeszonych w ChOZPN. Kibice obejrzeli już więcej goli niż w pierwszej odsłonie meczu, bo rywale strzelili aż 6 bramek i ostatecznie wygrali 7:0. Za skompletowanie kadry chełmskiego związku odpowiedzielni byli trenerzy: Piotr Moliński, Marek Drob oraz Tomasz Wieczorek.

Wołyń Łuck w minionym sezonie zajął 13. miejsce w ekstraklasie ukraińskiej.