Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Lubelski Wortal Piłkarski
lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Wtorek 21 Maj 2019
wyniki na żywo mobilna wersja portalu

Nawigacja

Rozgrywki

Partnerzy

Lubgol - portal piłkarski

Wyszukiwarka

Newsletter

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

Znamy terminarz III ligi lubelsko-podkarpackiej

2014-07-15 09:47:23 | autor: KK | źródło: 90minut.pl « poprzedni news | następny news »


Na niespełna miesiąc przed startem sezonu 2014/2015 III ligi lubelsko-podkarpackiej, poznaliśmy jej szczegółowy terminarz. Już w pierwszej kolejce czeka nas hit, ponieważ przy Al. Zygmuntowskich Motor Lublin podejmie Resovię. W rozgrywkach weźmie udział 18 drużyn, a to oznacza po 17 kolejek w każdej rundzie. Dwie kolejki zostaną rozegrane w środe, a ostatnia jesienna odbędzie się we wtorek, 11 listopada.

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Wólczanka Wólka Pełkińska - Avia Świdnik
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm
Motor Lublin - Resovia
Stal Kraśnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Hetman Żółkiewka - JKS 1909 Jarosław
Podlasie Biała Podlaska - Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk - Lublinianka Wieniawa Lublin
Stal Rzeszów - Sokół Sieniawa
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica

Kolejka 2 - 13 sierpnia

Avia Świdnik - Wisłoka Dębica
Sokół Sieniawa - Orlęta Radzyń Podlaski
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Rzeszów
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk
JKS 1909 Jarosław - Podlasie Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Hetman Żółkiewka
Resovia - Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm - Motor Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska - Izolator Boguchwała

Kolejka 3 - 16-17 sierpnia

Izolator Boguchwała - Avia Świdnik
Motor Lublin - Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm
Hetman Żółkiewka - Resovia
Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk - JKS 1909 Jarosław
Stal Rzeszów - Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski - Lublinianka Wieniawa Lublin
Wisłoka Dębica - Sokół Sieniawa

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Avia Świdnik - Sokół Sieniawa
Lublinianka Wieniawa Lublin - Wisłoka Dębica
Karpaty Krosno - Orlęta Radzyń Podlaski
JKS 1909 Jarosław - Stal Rzeszów
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orzeł Przeworsk
Resovia - Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm - Hetman Żółkiewka
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Kraśnik
Izolator Boguchwała - Motor Lublin

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Motor Lublin - Avia Świdnik
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała
Hetman Żółkiewka - Wólczanka Wólka Pełkińska
Podlasie Biała Podlaska - Chełmianka Chełm
Orzeł Przeworsk - Resovia
Stal Rzeszów - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski - JKS 1909 Jarosław
Wisłoka Dębica - Karpaty Krosno
Sokół Sieniawa - Lublinianka Wieniawa Lublin

Kolejka 6 - 6-7 września

Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin
Karpaty Krosno - Sokół Sieniawa
JKS 1909 Jarosław - Wisłoka Dębica
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski
Resovia - Stal Rzeszów
Chełmianka Chełm - Orzeł Przeworsk
Wólczanka Wólka Pełkińska - Podlasie Biała Podlaska
Izolator Boguchwała - Hetman Żółkiewka
Motor Lublin - Stal Kraśnik

Kolejka 7 - 10 września

Stal Kraśnik - Avia Świdnik
Hetman Żółkiewka - Motor Lublin
Podlasie Biała Podlaska - Izolator Boguchwała
Orzeł Przeworsk - Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Rzeszów - Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia
Wisłoka Dębica - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Sokół Sieniawa - JKS 1909 Jarosław
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno

Kolejka 8 - 13-14 września

Avia Świdnik - Karpaty Krosno
JKS 1909 Jarosław - Lublinianka Wieniawa Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Sokół Sieniawa
Resovia - Wisłoka Dębica
Chełmianka Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Rzeszów
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk
Motor Lublin - Podlasie Biała Podlaska
Stal Kraśnik - Hetman Żółkiewka

Kolejka 9 - 20-21 września

Hetman Żółkiewka - Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik
Orzeł Przeworsk - Motor Lublin
Stal Rzeszów - Izolator Boguchwała
Orlęta Radzyń Podlaski - Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisłoka Dębica - Chełmianka Chełm
Sokół Sieniawa - Resovia
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Karpaty Krosno - JKS 1909 Jarosław

Kolejka 10 - 27-28 września

Avia Świdnik - JKS 1909 Jarosław
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno
Resovia - Lublinianka Wieniawa Lublin
Chełmianka Chełm - Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisłoka Dębica
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski
Motor Lublin - Stal Rzeszów
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk
Hetman Żółkiewka - Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 11 - 4-5 października

Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik
Orzeł Przeworsk - Hetman Żółkiewka
Stal Rzeszów - Stal Kraśnik
Orlęta Radzyń Podlaski - Motor Lublin
Wisłoka Dębica - Izolator Boguchwała
Sokół Sieniawa - Wólczanka Wólka Pełkińska
Lublinianka Wieniawa Lublin - Chełmianka Chełm
Karpaty Krosno - Resovia
JKS 1909 Jarosław - Tomasovia Tomaszów Lubelski

Kolejka 12 - 11-12 października

Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Resovia - JKS 1909 Jarosław
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno
Wólczanka Wólka Pełkińska - Lublinianka Wieniawa Lublin
Izolator Boguchwała - Sokół Sieniawa
Motor Lublin - Wisłoka Dębica
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski
Hetman Żółkiewka - Stal Rzeszów
Podlasie Biała Podlaska - Orzeł Przeworsk

Kolejka 13 - 18-19 października

Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik
Stal Rzeszów - Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski - Hetman Żółkiewka
Wisłoka Dębica - Stal Kraśnik
Sokół Sieniawa - Motor Lublin
Lublinianka Wieniawa Lublin - Izolator Boguchwała
Karpaty Krosno - Wólczanka Wólka Pełkińska
JKS 1909 Jarosław - Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Resovia

Kolejka 14 - 25-26 października

Avia Świdnik - Resovia
Chełmianka Chełm - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wólczanka Wólka Pełkińska - JKS 1909 Jarosław
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno
Motor Lublin - Lublinianka Wieniawa Lublin
Stal Kraśnik - Sokół Sieniawa
Hetman Żółkiewka - Wisłoka Dębica
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski
Orzeł Przeworsk - Stal Rzeszów

Kolejka 15 - 2 listopada

Stal Rzeszów - Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk
Wisłoka Dębica - Podlasie Biała Podlaska
Sokół Sieniawa - Hetman Żółkiewka
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Kraśnik
Karpaty Krosno - Motor Lublin
JKS 1909 Jarosław - Izolator Boguchwała
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Wólczanka Wólka Pełkińska
Resovia - Chełmianka Chełm

Kolejka 16 - 8-9 listopada

Avia Świdnik - Chełmianka Chełm
Wólczanka Wólka Pełkińska - Resovia
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Motor Lublin - JKS 1909 Jarosław
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno
Hetman Żółkiewka - Lublinianka Wieniawa Lublin
Podlasie Biała Podlaska - Sokół Sieniawa
Orzeł Przeworsk - Wisłoka Dębica
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 17 - 11 listopada

Orlęta Radzyń Podlaski - Avia Świdnik
Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów
Sokół Sieniawa - Orzeł Przeworsk
Lublinianka Wieniawa Lublin - Podlasie Biała Podlaska
Karpaty Krosno - Hetman Żółkiewka
JKS 1909 Jarosław - Stal Kraśnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Motor Lublin
Resovia - Izolator Boguchwała
Chełmianka Chełm - Wólczanka Wólka Pełkińska



Komentarze

rks2014-07-17 00:08:02
stal rzeszów podobno kupiła licencie od floty świnoujście na 1 lige kto za nich w 3 lidze ?

2014-07-15 12:29:23
Terminarz IV ligi na sezon 2014/15 już jest znajduje się na stronie LZPN-u.

piko2014-07-15 11:21:22
2014-07-15 10:32:47 ~ darson,czekasz na baty w IV? Poszukaj dobrego lekarza.

2014-07-15 10:32:47
A KIEDY BEDZIE TERMINARZ 4 LIGI LUBELSKIEJ ROZGRYWEK



do góry strony | powrót
Lubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarski