lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Niedziela 5 Maj 2024

PP: Wyniki rundy przedwstępnej

2014-07-19 19:02:37 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Doskonale sezon 2014/2015 zainaugurowali piłkarze lubelskiego Motoru, którzy rozgromili w rundzie przedwstępnej Pucharu Polski Jarotę Jarocin 5:0. Była to pierwsza okazja do obejrzenia przebudowanego zespołu z Lublina, którego trzon tworzą zawodnicy z regionu. Pierwszego gola w nowych barwach zdobyli Paweł Jabkowski (poprzednio Wisła Puławy) i Paweł Myśliwiecki (Hetman Żółkiewka). Na listę strzelców wpisali się również: Konrad Gąsiorowski, Rafał Król i Aleksander Komor.

W rundzie wstępnej Motor zmierzy się ze zwycięzcą meczu Zagłębie II Lubin - Chrobry Głogów. W rundzie wstępnej bez gry znalazła się Wisła Puławy, którą czeka wolny los.

Porażkę z Górnikiem Wałbrzych zanotowało Podlasie Biała Podlaska. Bialczanie w regulaminowym czasie gry remisowali 1:1 po golu Adama Wiraszki w 4. minucie, rywale wyrównali w 31. minucie. Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia, tym samym doszło do serii rzutów karnych. Lepiej egzekwowali je rywale z Dolnego Śląska i to oni zagrają w kolejnej rundzie.

Motor Lublin 5:0 (3:0) Jarota Jarocin

Jabkowski 23, Gąsiorowski 33, Myśliwiecki 40, Komor 48, Król 60

Motor: Lipiec – Kazubski, Komor, Karwan, Falisiewicz, Król, Piekarski, Jabkowski (42 Czułowski), Mroczek, Gąsiorowski, Myśliwiecki (61 Wolski)

Podlasie Biała Podlaska 1:1 (karne 1:4) Górnik Wałbrzych