Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Lubelski Wortal Piłkarski
lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Wtorek 26 Maj 2020
wyniki na żywo mobilna wersja portalu

Nawigacja

Rozgrywki

Partnerzy

Lubgol - portal piłkarski

Wyszukiwarka

Newsletter

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

Przemysław Kanarek blisko Motoru

2014-07-22 10:02:25 | autor: PP | źródło: własne « poprzedni news | następny news »Występujący dotychczas w Lubliniance Lublin, Przemysław Kanarek jest bliski przejścia do Motoru Lublin. Zawodnik poinformował klubowych działaczy o chcęci zmiany barw klubowych i występów w spadkowiczu z drugiej ligi.

Kanarek jest wychowankiem KIKO Zamość. Potem występował w juniorskich zespołach AMSPN Hetman Zamość, Wisły Puławy i Górnika Łęczna. W 2009 roku przeniósł się do Ruchu Chorzów, w którego barwach grał w drużynie Młodej Ekstraklasy. Kanarek ma za sobą występy w lubelskim Motorze, do którego był wypożyczony jesienią 2012 roku.

Jeżeli uda się zatwierdzić zawodnika do gry w Motorze to Kanarek wystąpi w sobotnim spotkaniu Pucharu Polski z Chrobrym Głogów.Tagi: Motor Lublin;  Transfery;

Komentarze

MAK2014-07-24 10:09:38
Jednak Przemek zostaje w "Lubliniance". Bardzo klawo. Według mnie i dla klubu i dla Niego to dobra decyzja.

MAK2014-07-23 18:04:35
Mimo że jeszcze rozgrywki nie ruszyły, typuję, że po jesiennej rundzie "Lublinianka" będzie w tabeli wyżej jak Motor. I obliguję redaktorów "Lubgol-a", teraz, przed wyborami, do wywiadu z prezydentem Lublina. Niech odpowie dlaczego za jego zgodą w ciągu ostatnich lat tyle naszych pieniędzy zostało wyrzuconych w błoto - w Motor!!! A wybory tuż, tuż. Tak więc dlaczego oba lubelskie kluby były traktowane wybiórczo? Bo na temat "Krochmal-Areny" to szkoda już dyskutować. Niestety, utrzymanie tego molochu będzie kosztowało rocznie miliony, które powinny pójść na szkolenie młodzieży. Ale prezes + ludzie tam zatrudnieni będą mieli dobrą kasę. Czy o to chodzi? Nie ma w Lublinie firm, to tylko w takich układach może być podział łupów po wyborach. Ale wpierw trzeba wygrać te wybory!!!

2014-07-23 08:36:34
Nie wiedziałem że Kanar jest masochistą i lubi "bliskie spotkania trzeciego stopnia" z kibolami.

2014-07-22 23:15:29
W Lubliniance grał ogony, ale miał szansę e tej rundzie pograc więcej- w Motorze się nie zlapie i praktycznie załatwi sam siebie!!! Motor działa jak za dawnych czasów tzw kaperownicy- obiecują i obiecują mimo ,że wiedza ,że nie ma zadnych szans na realizacje obiecanej kasy.To co robi trener Motoru SAWA - wydzwanianie po wszystkich co ciekawszych piłkarzach z całego regionu to skandal!!!!!!!Tak nie zachowują się nawet w buszu.Motor porozsyłał pisma do klubów z województwa z prawie żądaniem żeby kluby przysyłały im zawodników na testy - chyba nie wiedzą gdzie grają.Sa na poziomie Lublinianki , Spomleku i Chełmianki , czas zejść na ziemię!!!!! BANKRUCI !!!!!

kibic2014-07-22 10:39:49
Ten herb jest nieaktualny. Na oficjalnej stronie Motoru i nowych koszulkach piłkarzy nie ma już tych wieńców, tylko sama "eMka".do góry strony | powrót
Lubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarski