lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Czwartek 28 Marzec 2024

Sparing: Broń Radom 1:0 Wisła Puławy

2014-07-23 19:40:25 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Kolejnej porażki w meczu kontrolnym doznała Wisła Puławy. Podopieczni Marcina Jałochy przegrali dziś w Radomiu z tamtejszą Bronią 0:1. Jedyną bramkę meczu zdobyłw 70. minucie Wiktor Lach.

Broń Radom 1:0 (0:0) Wisła Puławy

Bramka:
Lach 70

Wisła: (I połowa): Zolech - Edwards, Jędrzejczyk, Pielach, Barański, Lisiecki, Machalski, Wiącek, Szczotka, zaw. testowany I, Nowak; (II połowa): Zolech - Antoniak, Gorskie, Wrzesiński, Osiak, Filipov, Maksymiuk, Pożak, Kalita, zaw. testowany I (60 Drapsa), Niezgoda