Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Lubelski Wortal Piłkarski
lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Sobota 19 Październik 2019
wyniki na żywo zgłoś newsa

Nawigacja

Rozgrywki

Partnerzy

Lubgol - portal piłkarski

Wyszukiwarka

Newsletter

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

Olszak wraca do zdrowia

2014-10-27 19:45:29 | autor: KG | źródło: własne « poprzedni news | następny news »


Mateusz Olszak powoli zbliża się do powrotu na boisko. Pomocnik Chełmianki przechodzi rehabilitację po kontuzji kolana.

22 – latek nabawił się urazu w meczu dwunastej kolejki przeciwko Karpatom Krosno, kiedy tuż przed zakończeniem pierwszej połowy opuścił boisko.

Dokładna diagnoza wykazała u Olszaka naderwanie przyczepu więzadła przyśrodkowego. Gracz nie był do dyspozycji trenera Bożyka w meczach z JKS-em Jarosław i Tomasovią. Przeciwko Resovii napastnik najprawdopodobniej także nie wystąpi, ale jeżeli nie wydarzy się nic nadspodziewanego, Olszak zagra już w spotkaniu z Avią Świdnik.

- Mateusz w ostatnich dniach przechodził rehabilitację, wykonywał różne ćwiczenia wzmacniające kolano. Za tydzień powinien być już gotowy, ale przy takich urazach trzeba brać poprawkę. Zobaczymy, jak on wprowadzi się do treningów – mówi Artur Bożyk.

Na ostatnie mecze w tym roku kadra Chełmianki powinna być kompletna. Do zdrowia powracają bowiem inny zawodnicy narzekający w ostatnich tygodniach na urazy. Mowa tu o Marku Grzywnie i Mateuszu Tywoniuku. Obaj lada dzień mają trenować już w pełnym zakresie. – Marek i Mateusz nie zagrają jeszcze w najbliższy weekend. Chcę dać im czas na spokojne dojście do siebie. Nie chcę ryzykować trwałymi uszkodzeniami. Nie widzę też sensu, aby zawodnik grał na środkach przeciwbólowych – kończy opiekun Chełmianki.Tagi: Chełmianka Chełm;  III liga lub.-podkarp.;

Komentarze

Walka walka walka Chełmianka!2014-10-30 20:03:37
Oli czekamy na powrót i bramki dla Chełmianki!!!!!!!!!!!

2014-10-29 12:30:05


lineker 2014-10-28 20:38:04
Mati wracaj i pokarz jak się strzela gole swoim kumplom bo ONI chcą wejsc z piłką do bramkido góry strony | powrót
Lubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarski