lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Piątek 19 Kwiecień 2024

Motor z Pucharem Polski w okręgu lubelskim

2015-04-22 21:30:17 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Lubelski Motor zwyciężył w finale Pucharu Polski w okręgu lubelskim. Zespół Mariusza Sawy pokonał w spotkaniu derbowym Lubliniankę 2:1.

Jako pierwsi, już w czwartej minucie, gola zdobyli niżej notowani piłkarze z Wieniawy. Na listę strzelców wpisał się Kamil Witkowski. Po przerwie wyrównał Marcin Świech. Bramkę na wagę pucharu zdobył w osiemdziesiątej siódmej minucie Dawid Ptaszyński.

Motor Lublin 2:1 (0:1) Lublinianka