Jakubiec za drogi dla Stali?
2010-07-22 12:31:13 | autor: MSz | źródło: Sportowe Fakty | « poprzedni news | następny news » |

Piłkarze Stali Stalowa Wola przygotowują się do nowego sezonu. W Stalowej Woli testuje się kolejnych zawodników. Przeszkodą w podpisywaniu kontraktów są pieniądze.
Stal Stalowa Wola to spadkowicz z pierwszej ligi. Po zakończeniu sezonu z drużyny odeszli prawie wszyscy zawodnicy. Misji budowania na nowo drużyny podjął się Sławomir Adamus. Jak na razie ma on ciężki orzech do zgryzienia, bowiem na testach w meczach sparingowych pojawia się bardzo wielu graczy. Problemem są też skromne środki finansowe. - Jest taka sytuacja, że muszę się na coś decydować - w sensie takim, że nie ma pieniędzy. Możemy mieć pięciu obrońców, to mogę mieć tylko pięciu. W tym się muszę jakoś zmieścić. Nie ma innej opcji. Tego Wojciecha Jakubca bym na pewno zostawił, bo to jest ciekawy i przyszłościowy chłopak. Ma niezłe warunki, tylko… trzeba na coś się zdecydować. Myślę, że zostaniemy z trójką środkowych: Kusiak, Wieprzęć, Drozd. Do tego dochodzi Getinger, a co dalej, to będziemy szukać. Praktycznie jest więc tylko jedno miejsce. Chciałbym, żeby został Jakubiec, ale takie są środki finansowe, takie są stalowowolskie realia - mówi trener "Stalówki" Sławomir Adamus.
Wojciech Jakubiec występował ostatnio w Orlętach Radzyń Podlaski, gdzie był najmocniejszym punktem defensywy. Po spadku "biało-zielonych" do IV ligi 22-letni obrońca postanowił poszukać pracodawcy w wyższej klasie rozgrywkowej.
Komentarze
2010-07-22 23:47:25 | |
---|---|
2010-07-22 22:46:32 | |
można było Michalczuka zatrzymać to przynajmniej było bym kim straszyć z przodu |
do góry strony | powrót