Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Lubelski Wortal Piłkarski
lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Czwartek 17 Sierpień 2017
wyniki na żywo mobilna wersja portalu

Nawigacja

Rozgrywki

Partnerzy

Lubgol - portal piłkarski

Wyszukiwarka

Newsletter

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

III liga - sparingi

Avia Świdnik
Avia Świdnik
26.01 - Broń Radom 2:2
Jeleniewski 60, Joć 70

30.01 - Lublinianka-Wieniawa 6-0
Maciejewski x3, Krawiec, Jankowski, Dobrowolski

02.02 - Stal Poniatowa 6:1
Jeleniewski x2, Białek x2, Krawiec, Tarkowski

06.02 - Chełmianka Chełm 1:1
Białek

09.02 - Sparta Rejowiec Fabryczny 2:1
Pranagal, Białek

13.02 - Orlęta Radzyń Podlaski 4:1
Ligienza x3, Mazurek

16.02 - Omega Stary Zamość 4:2
Mazurek, Tarkowski, Krawiec, Lenart
Chełmianka Chełm
Chełmianka Chełm
30.01 - Omega Stary Zamość 5:1
Olszak x3, P.Wójcik, Gregorowicz

03.02 - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:5

06.02 - Avia Świdnik 1:1
Rusiecki

09.02 - Motor Lublin 2:2
Młynarski x2

13.02 - Lutnia Piszczac 3:2
Krukowski samobójcza, Rusiecki, Krzyżak

16.02 - Victoria Żmudź 2:1
Olszak, Wasiluk

23.02 - AMSPN Hetman 2:2
Młynarski, Rusiecki

02.03 - Kłos Chełm odwołany

09.03 - Niedźwiadek Chełm 5:0
Górniak x2, P.Wójcik x2, Olszak
Motor Lublin
Motor Lublin
25.01 - Korona Kielce (w Kielcach)

01.02 - AMSPN Hetman Zamość (w Zamościu)

05.02 - Tomasovia Tomaszów Lubelski (Poturzyńska)

08.02 - Znicz Pruszków (w Pruszkowie)

12.02 - Wisła Puławy (w Puławach)

15.02 - Radomiak Radom (w Radomiu)

22.02 - Górnik Łęczna (w Łęcznej)

26.02 - Resovia Rzeszów (w Łęcznej)

01.03 - Kolejarz Stróże


Orlęta Radzyń Podlaski
Orlęta Radzyń Podlaski
26.01 - GKS II Bogdanka odwołany

02.02 - Motor Lublin 1:0

09.02 - Lublinianka-Wieniawa 1:1
Ptaszyński

13.02 - Avia Świdnik 1:4
Sałejko

19.02 - KS Dąbrowica 3:1
Król, Ptaszyński, Zmorzyński

23.02 - Broń Radom 1:4
samobójcza

02.03 - Orlęta Łuków 5:1
Kot, Ptaszyński, Pliszka, Zarzecki, Struk

09.03 - Lewart Lubartów 6:0
Ptaszyński x2, Król x2, Wróblewski, Zarzecki
Podlasie Biała Podlaska
Podlasie Biała Podlaska
26.01 - Motor Lublin 1:5
Lesiuk

30.01 - Czarni Węgrów 3-1
Sawtyruk, Gromysz, Wiraszka

09.02 - Lutnia Piszczac 3:3
Pawluczuk x2, Paczkowski

16.02 - Radomiak Radom 0:4

23.02 - Pogoń Siedlce 3:3
Paczkowski, Jesionek, Kacik
Stal Kraśnik
Stal Kraśnik
20.01 - LKS Kowalin 9:1

26.01 - Powiślak Końskowola 5:1
Ryczek x2, Mielniczuk x2, Dydo

02.02 - Orion Niedrzwica 0:0

09.02 - Stal Poniatowa 6:0
Ryczek x2, Dydo x2, Szewc x2

16.02 - GKS Bogdanka II 4:1
Pacek x2, Dydo, Pietroń

17.02 - Wisła Annopol 4:3
Stadnicki, Ryczek, Pacek, Mielniczuk

20.02 - Lewart Lubartów 6:3
Mielniczuk x3, Pacek x2, Szewc

23.02 - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:2
Wesołowski

03.03 - Orion Niedrzwica

xx.xx - Opolanin Opole Lubelskie

xx.xx - POM Piotrowice
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Tomasovia Tomaszów Lubelski
26.01 - Wisła Puławy 0:1

03.02 - Chełmianka Chełm 5:0
Sękowski, Chwała, zaw. test., Paskiw, Mazurkiewicz

06.02 - Motor Lublin 2:1
N.Raczkiewicz, Żurawski

13.02 - Stal Rzeszów 1:0
Słotwiński

16.02 - Hetman Żółkiewka 1:4

16.02 - AMSPN Hetman Zamość 4:1
Baran, Mychalczuk, Żurawski, Górniak

23.02 - Stal Kraśnik 2:1
Mychalczuk (dwie)

02.03 - Huczwa Tyszowce

16.03 - Omega Stary Zamość


Powrót
Lubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarski