Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Lubelski Wortal Piłkarski
lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Poniedziałek 11 Grudzień 2017
wyniki na żywo zgłoś newsa

Nawigacja

Rozgrywki

Partnerzy

Lubgol - portal piłkarski

Wyszukiwarka

Newsletter

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

IV liga - sparingi

Górnik II Łęczna
Górnik II Łęczna

Janowianka Janów Lubelski
Janowianka Janów Lubelski

02.02 - AMSPN Hetman Zamość 2:2
Brytan, Piecyk

09.02 - Powiślak Końskowola 1:1
Piecyk

17.02 - Łada Biłgoraj 2:0
T.Sadowski, Brytan

23.02 - Igros Krasnobród 2:1
Piecyk, Sobótka

02.03 - Omega Stary Zamość

09.03 - Grom Różaniec

16.03 - Lewart Lubartów
Lewart Lubartów
Lewart Lubartów
19.01 - Omega Stary Zamość 2:2 (1:1)
Kaczmarski, Gutek

26.01 - Sławin Lublin odwołany

02.02 - GKS Dąbrowica 0:2

09.02 - Ruch Ryki 1:2
Jezior

16.02 - Powiślak Końskowola 1:1
Marzęta

20.02 - Stal Kraśnik 3:6
Rybak, Kosmala, zawodnik testowany

23.02 - Lublinianka-Wieniawa 3:1
Sobiech, Korzeniowski, Rybak

28.02 - Motor Lublin juniorzy

02.03 - Górnik 1979 Łęczna

06.03 - Sławin Lublin g.19:30 (Lublin)

09.03 - Orlęta Radzyń Podlaski

16.03 - Janowianka Janów Lubelski
Omega Stary Zamość
Omega Stary Zamość


Opolanin Opole Lubelskie
Opolanin Opole Lubelskie
26.01 - Lublinianka-Wieniawa 2:8
Kotowski, Sawicki

02.02 - Sparta Rejowiec Fabryczny 3:0
Rak, Turski, Sawicki

09.02 - Orion Niedrzwica 1:1
Sawicki

16.02 - Ruch Ryki 1:0
Wilczopolski

20.02 - Wisła II Puławy 2:3
Rak, Fliszkiewicz

23.02 - KS Dąbrowica 1:2
Rak

2/3.03 - Powiślak Końskowola

9.03 - Stal Kraśnik

16.03 - Czarni Dęblin
Orion Niedrzwica Duża
Orion Niedrzwica Duża
26.01 - Granit Bychawa 7:2
Bielak (trzy), Drzymała (dwie), Zaręba, Żarnowski

03.02 - Stal Kraśnik 0:0

09.02 - Opolanin Opole Lubelskie 1:1
Cioch

16.02 - Stal Poniatowa 4:1
Rup, zaw. testowany, Żarnowski, Bielak

23.02 - GKS II Bogdanka 0:2

01.03 - Piaskovia Piaski

03.03 - Stal Kraśnik

09.03 - Wisła II Puławy

16.03 - LKS Stróża

xx.xx - Lewart Lubartów

xx.xx - Sparta Rejowiec Fabryczny
Orlęta Łuków
Orlęta Łuków

Ruch Ryki
Ruch Ryki

26.01 - Lutnia Piszczac 1:3
Grykałowski

02.02 - Powiślak Końskowola 1:3
Sikora

09.02 - Lewart Lubartów 2:1
Sikora, Mądry

16.02 - Opolanin Opole Lubelskie 0:1

23.02 - Wilga Garwolin 1:5
Kępka

02/03.03 - Energia Kozienice

09/10.03 - Hetman Gołąb

16/17.03 - Mazowsze Stężyca
Victoria Żmudź
Victoria Żmudź

09.02 - Brat Siennica Nadolna 0:0

13.02 - Unia Hrubieszów 3:1
Kiejda Ł. z karnego, Wagner, Mroczek

13.02 - Sawena Sawin 2:1
Olęder, Kossowski

16.02 - Chełmianka Chełm 1:2
Kotowski

22.02 - Granica Dorohusk 4:2
Kiejda Konrad, Sawa Kamil, Olęder, Zwolak

24.02 - Start Krasnystaw 2:2
Olęder, Mroczek

25.02 - Kłos Chełm 0:1


02.03 - Kryształ Werbkowice

06.03 - GKS Bogdanka Łęczna (juniorzy)

09.03 - Ogniwo Wierzbica

16.03 - Piaskovia Piaski
Włodawianka Włodawa
Włodawianka Włodawa
16.02 - Kłos Chełm 6:1
Więcaszek (cztery), Bornus (dwie)

23.02 - Vitrum Wola Uhruska 7:3
Więcaszek (dwie), Kociuba, Kępiński, Bornus, Ostrowski, Chełmicki

27.02 - GKS Bogdanka juniorzy 2:1
Kuczyński, Kępiński

09.03 - Granica Dorohusk


Powrót
Lubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarski